Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hatake Kakashi vs Might Guy

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    97
Serideki en güjlü şey Ş*ringan yaw. Hatta seride tek önemli şey Ş*ringan..................... Bütün ninja tarihi Ş*ringan'dan ötürü var....... Maalesef buna evrilmişti seri son hatırladığım kadarıyla.........
Doğru da kullanan fukara kakashi işte sorun burada... team 7 muhabbetinden fangirl ler için şişirilen boş çar o .....

Guy, Pain köyü bastığında ortamda olsa ne olurdu acaba.

Kakashi'yi sevsem de çok sükse yaptı Guy o yüzden üzgünüm şaringan xD

Genç erk sevdası........... allah ıslah etsin, rezil sapık herif..........................

Byagkugan mı........ Çıplak gösteren gözlükten hallice göz şeysi değil miydi o???

Genjutsu için demiyor muydu onu?
Evet, Kaguya'nın sahip olduğu Byakugan. Rikudo'nun gençliğini izlersen daha iyi anlarsın.
Sharinganın uyguladığı genjutsu için diyor genel olarak genjutsu değil. Ve şaringan için ekstra antrenman yaptığını falan da demişti diye hatırlıyorum.
Her türlü öttürür kakaşiyi.

Doğru da kullanan fukara kakashi işte sorun burada... team 7 muhabbetinden fangirl ler için şişirilen boş çar o .....
Dünyalar kadar çakranın olması mı ş*ringan mı deseler bir sn düşünmem. Seri de buna evrildi zaten:dd

Evet, Kaguya'nın sahip olduğu Byakugan. Rikudo'nun gençliğini izlersen daha iyi anlarsın.
Sharinganın uyguladığı genjutsu için diyor genel olarak genjutsu değil. Ve şaringan için ekstra antrenman yaptığını falan da demişti diye hatırlıyorum.
Her türlü öttürür kakaşiyi.
Gözlerin birbirine evrilmesi filler diye hatırlıyorum......... Emin olamadım.

Yavaş öttürsün:d Ş*ringan'lı birini yenmek için ya ş*ringan'ın olacak ya da haşirama gen'in. Ötesi yalan. Aha seri orada:d

Dünyalar kadar çakranın olması mı ş*ringan mı deseler bir sn düşünmem. Seri de buna evrildi zaten:dd

Gözlerin birbirine evrilmesi filler diye hatırlıyorum......... Emin olamadım.

Yavaş öttürsün:d Ş*ringan'lı birini yenmek için ya ş*ringan'ın olacak ya da haşirama gen'in. Ötesi yalan. Aha seri orada:d
Pekde yalan olduğu söylenemez. + Olarak keramet şaringan da değil şaringanı kullanabilen bir uchiha olmak da. İtachi bunun hakkında da bir şeyler diyordu Kakashi ye. Tek gözü şaringan olan, uchiha olmayan, üst düzey jonin olan ama kage seviyesine sittin sene giremeyecek biri orada kakashi. Olay şaringansa! tüm milletler topluluğu olarak Danzo'ya tapalım o zaman. Adamda 9-10 tane sharingan vardı.

Pekde yalan olduğu söylenemez. + Olarak keramet şaringan da değil şaringanı kullanabilen bir uchiha olmak da. İtachi bunun hakkında da bir şeyler diyordu Kakashi ye. Tek gözü şaringan olan, uchiha olmayan, üst düzey jonin olan ama kage seviyesine sittin sene giremeyecek biri orada kakashi. Olay şaringansa! tüm milletler topluluğu olarak Danzo'ya tapalım o zaman. Adamda 9-10 tane sharingan vardı.
Kage seviyesi dediğin 5 birey iki adet ş*ringan'a sahip biri tarafından sürtük muamelesi gördü:dd Çok da matah bir şey gibi durmuyor kage seviyesi ki Kakaşi o tek gözle oralardaydı zaten.
Ee Danzo'ya tapılıyordu zaten seride. Günün sonunda kellesini de başka bir ş*ringan'lı aldı.

Kakashi de itachi gibi balon bir karakter. Bu ikisinin gücü de hep başkalarından geliyor ve senaryo icabı hep desteklendiler. Ama gai sadece çalışmanın azmiyle adam madarayı madara etti daha ne olsun. Bir kapı bile açıyorsa kakashinin hediye gözünü elinden alır sahibine takdim eder.

Kage seviyesi dediğin 5 birey iki adet ş*ringan'a sahip biri tarafından sürtük muamelesi gördü:dd Çok da matah bir şey gibi durmuyor kage seviyesi ki Kakaşi o tek gözle oralardaydı zaten.
Ee Danzo'ya tapılıyordu zaten seride. Günün sonunda kellesini de başka bir ş*ringan'lı aldı.
Bak şunu anlamıyorsun 2 şaringani olan biri tarafından değil Madara tarafından yenildiler. Şaringan herkeste aynı değil yada gücünü belirlemez la. Okumuş etmiş, kendini yetiştirmiş adamsın niye yurdumuzdaki 50 yaş üzeri amcalar gibi toksit yorumlar yapıyorsun , xalim dünya...

Bak şunu anlamıyorsun 2 şaringani olan biri tarafından değil Madara tarafından yenildiler. Şaringan herkeste aynı değil yada gücünü belirlemez la. Okumuş etmiş, kendini yetiştirmiş adamsın niye yurdumuzdaki 50 yaş üzeri amcalar gibi toksit yorumlar yapıyorsun , xalim dünya...
Yaw sen seriyi okuduğuna emin misin?
Ts öncesi Naruto'yu konuşmuyoruz. Bitmiş olanı konuşuyoruz. Bitmiş Naruto'da Göz tekniğin veya Haşirama genin varsa senden kralı yok. Yoksa çöpsün..... İsimler, şahıslar, geçmişler falan hep hikayeye evrildi kahrolası seride.
Şey gibi bak. İki kişi tartışırken akpli olmayan haklıdır gibi düşün. Naruto evreninde de göz ve gen de bu oldu işte:ddd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık