Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Şimdi One Piecenin büyük bir kısmı tamamlandı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam yüzde 70 civarı tamamlandı olarak geçiyordu. Yani demem odur ki tayfaya biri katılacaksa bunun zaten güçlü biri olması lazım. Hani potansiyeli birini alalım seri sonuna kadar gelişsin diye bir olay yok.
Bunun dışında mink olmasını istemem gelecek olan karakterin. Zaten chopper o hayvan kontenjanını dolduruyor.
Kk tayfasına kısacası güç olarak sağlam bir eski toprağın katılması olası gibi gözüküyor. Bu katılan kişinin trio dengesinde bozmaması lazım. Yani aslında bu arc sonunda Sanjinin alacağı müthiş Power up sayesinde bir kişi katılabilir diye düşünüyorum.
Jimbei şu nedenler yüzünden en olası kişi. Fakat ben Sezarı isterim tayfamda

Jimbei balıkadam ordusuyla,
Pedro mink ordusuyla(Carrot dahil) Büyük Hasır Şapka Filosuna katılır.
Tayfaya gelicek isim de Ceasar Clown

Lanet sezar gelmek için her olasılığı karşılıyor.

Logia ve zehir gücüne sahip
Bilim adamı
Tayfayla bir süredir birlikte
İşi nedeniyle dünya kadar adam tanıdığı kesin
Tayfa konseptine uyacak şekilde şebekliği var
Adamı hem Mom dan hem Kaidoudan kaçırıyoruz. Adam bi noktada bu işin sonunda başıboş kalacak. Ebedi böyle sürgün geleceği yoksa elbette.

Bunun dışında tayfa kendisini kabul etmiş değil. Bir yandan takas etmeye çalışılıyor bir yandan yapmak istemediği şeyler zorla yaptırılıyor, sopa yiyor ikide bir. İstenmediği de belli. Çocuk meselesi de değil artık sanki tayfadakiler bildiğin gıcık Ceaser a, chopper bile dövüyor koskoca bilim adamını. Benim tahminim bu herif denizciler tarafından tutuklanacak. Tutuklayan da Smoker olur yüksek ihtimalle.

Lanet sezar gelmek için her olasılığı karşılıyor.

Logia ve zehir gücüne sahip
Bilim adamı
Tayfayla bir süredir birlikte
İşi nedeniyle dünya kadar adam tanıdığı kesin
Tayfa konseptine uyacak şekilde şebekliği var
Adamı hem Mom dan hem Kaidoudan kaçırıyoruz. Adam bi noktada bu işin sonunda başıboş kalacak. Ebedi böyle sürgün geleceği yoksa elbette
muhtemel nakamalardan biri CC. Franky'de Usopp'u süründürdü. Sonra Robin'i geçmişinden kurtarmak için birlikte çalıştılar. Şimdi Sanji için CC kendini kanıtlayabilir.

GAMBIT

muhtemel nakamalardan biri CC. Franky'de Usopp'u süründürdü. Sonra Robin'i geçmişinden kurtarmak için birlikte çalıştılar. Şimdi Sanji için CC kendini kanıtlayabilir.
Franky meselesi çok farklı, Luffy'lerin nasıl insanlar olduklarını bilmiyordu. Sadece bir korsan grubu olarak görüp ona göre hareket etti. Sonrasında tanıyınca saygı duydu zaten. CC dediğimiz adamsa kendi yoldaşlarını hiç düşünmeden öldürebilen bir karakter. Luffy'nin en sevmediği tiplerden, gönül rahatlığıyla tayfaya davet etmesi imkansız. Yine de Ceaser'ın gidecek hiçbir yeri olmadığı için mecburen bir süreliğine bizimkilerle takılabilir.

Şu an için bana göre Carrot yüksek ihtimal gibi duruyor ama Pedro'nun gelmesi daha bir güzel olur. Kaido dövüşüne doğru giderken böyle güçlü tiplere ihtiyacımız var.

Jinbei gelsin artık ya yıllardır bekliyoruz Oyabun'u. Bu arc tüm iplerini koparırsa Big Mom'a dair , hali hazırda verilmiş sözü de var ayrıca. Carrot'u tayfaya katıcak olsa daha düzgün bir isim seçerdi bence Oda.Biraz gelişi güzel seçilmiş bir isim gibi geldi bana o yüzden yakıştıramıyorum tayfaya.Yoksa gayet güçlü ve eğlenceli bir tip. Güç olarak Jinbei'yi kimse de yadırgamaz ayrıca tayfaya güzel bir +1 olur.

Bilimadamı lazım olurmu bilinmez ama gözcü ve dümenci lazım. dümencimiz luffy idden kactıgından beri jinbei zaten. gözlem işiylede zoro ugrasıyor. ama bu saatten sonra geminin önünde sanjiyle beraber ana savas gücü olucaklar, yani carrot gözlemci rolünü gercekten alabilir ve gayet nitelikli bir sekilde doldurabilirde ;)

Diğer olanakları saymayarak bunu söylüyorum.Diğer ihtiyaçlar dışında tayfaya bir Ressam gelse çok eğlenceli olurdu ama ihtiyaçları var mı?Hayır.Bir Astrolog ve Bilim Adamı şart.Bir haberci de güzel olabilir Rockstar gibi.

syncsta

Carrot ve Ceaser'dan biri katılacak da kim katılır bilmiyorum , Jinbei katılmaz umarım sıkıcı bir karakter , adam mıdır adamdır ancak bu absürt tarzdaki tayfaya uygun değil .

Oda tayfaya logia katılmayacak gibi bir şey söylemiş sanırım gerçek mi yanlış mı bilmiyorum. Eğer değilse Caesar'ın tayfaya katılmasını isterim ancak Oda'nın böyle bir şey söylemesi, herhangi bir amacının olmaması ve tayfada zaten Casear'ın yaptığı işleri yapan hemen hemen 3 kişinin bulunması Caesar ihtimalini düşürüyor. Jinbei'nin gelmesini çok istiyordum hatta en çok istediğim adamdı ama Luffy teklif ettiğinde gelmeyip sonra gelirim deyince pek bir umudum kalmadı açıkçası, bir de filo kurulunca Jinbei'den hepten umudumu kestim olsa olsa filo kaptanı olur bu saatten sonra. Carrot gelir mi gelmez mi orasını bilemem ama Pedro kesinlikle gelmeyi hak ediyor özellikle son mangada Luffy'yi daha yeni tanımasına rağmen direk ''o bu dünyaya şafağı getirecek adam'' demesi Luffy'ye olan bağını çok güzel bir şekilde ortaya koydu. Ne diyelim artık bütün iş Oda'da. Kim gelirse gelsin hiç fark etmez benim için hak eden girsin tayfaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık