Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar Güç Dengesi

One piece'de gururunu hiçe sayıp tayfası için güçlü olmayı isteme durumu 2 kez işlendi..Önce Zoro sonra Sanji bu bile eşit olduklarının göstergesi..Önce zoroda işlendi ama Zoro King'i indirecek,Zoro Sabaody'ye ilk gelen Sanji 7. gibisinden düşünenler tabiki de olacaktır..

Nami cebinde MYP yani mobile yonkou power taşıdığı için güç sıralamasında Luffy'i geçmiş olabilir, ama Zoro'dan emin değilim, onu geçememiştir büyük ihtimalle.

Hacım şu kıyası da hiç anlamıyorum, Şulu Sanji bulu Luffy ne demek? Gear 4 Luffy'nin gücü değil mi? 2 kılıçlı Zoro dediğimi duydun mu mesela benim? :D Seppuku bıçaklı Zoro ne , yapma lütfen Selim?
Dalgasına yazdım ama manganın gerçekleri bunlar, BAA'da g4 mü vardı? Siz g5'i de var zamanı gelince gösterir diyordunuz. Ashura Zoro var daha.:D Op güzel seri ama güç kıyası yapılacak bir seri değil.

Ben kostümden ziyade Oda'nın kafa yapısı için öyle dedim. Yoksa Jinbei'nin, Sanji den güçlü olabileceğini ben zamanında çok yazdım

Kostümlü Sanji> Zoro olamaz çünkü Zoro'nun sınırını görmedik ve gördüklerimiz öyle yada böyle bütün adamları harcadı Zoro hemde kolaylıkla, o yüzden öyle bir şeyin olacağına imkan vermiyor.

Dediğim gibi Ben Sanji, kesin Jinbei den şuan üstündür demiyorum sadece sanırım böyle olacak diyorum. Yoksa şuan elbette ki Jinbei'yi güçlü görebiliriz onda sıkıntı yok.
Kostümlü Sanji'nin sınırını tam olarak gördün mü peki hocam da bu kadar net konuşabiliyorsun ? Ben de Zoro'nun p.upsuz halinin bile p.up almış Sanji'den üstün olacağına imkan vermiyorum açıkçası.

Kostümlü Sanji'nin sınırını tam olarak gördün mü peki hocam da bu kadar net konuşabiliyorsun ? Ben de Zoro'nun p.upsuz halinin bile p.up almış Sanji'den üstün olacağına imkan vermiyorum açıkçası.
Zoro'nun p.up sız hali ne peki? Bende bilmiyorum ne olduğun ama gördüğümüz şeylere göre gayet sağlam duruyor.
Ama Sanji öyle değil. Adam 2y sonra birebir aldığı düşman yok. Yani P.up lı hali bile Zoro'yu geçmeye yetmiyor olması normal.
Muhtemelen Zoro p.up alacağı dövüş öncesi bir dövüşe girecek ve karşısında ki dövüşebileceği adamların potansiyeli aşırı sağlam.
Daha dün Sanji 3. sırada mı hala diye konuşuyorduk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık