Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Barışsever

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    60
Shogun ' formunda yenebilir, normal halinin donanımı Pasifista yı yenmeye yeterli değil
Film Z'de shogun modundayken gelişmiş pacifistalardan bayağı fazlasını hiç zorlanmadan alıyordu. Eğer Shogun modunda eziyorsa Shogun olmadanda bir pacifistayı rahatlıkla yenebilir bence.

Roronoa Zoro

One piece filmlerini mangaya sadık gittiğini iddaa etmeyin , filmleri ayrı değerlendirmemiz gerekli

Ayrıca Z filmi Oda nın arkadaşı tarafından yapıldı, Oda sadece karakterleri çizdi, öyle geliştirilmiş Pasifista diye birşey yok Mangada , öyle birşeyi mangada göreceğimizi sanmıyorum, nasıl bir hayal gücüyse mangada Nw kaptanlarının bile 1 pasifista ya 5-6 kişi daldığı gerçeği var , Franky filmde gelişmişlerine tek atıyor hayal gücü çok fazlaymış filmi yapanın

Usopp hariç herkes alir.Chopper alamaz diyenler coh ayip ediyolar bizim doktora haberiniz olsun.Dev formuna girmeden bile rahat alir.Chopperin dev formu doriki bazinda zaten 2 yil once de asiri gucluydu.Tek sorun yavas olmasi.

Sentoumaru donanmaya verdiği raporda hasır şapkaların px-5 ve px-7 ye ağır hasar verdiğini pacifistaların gücü değişmez gücü değişenler onlar olmalı diye söylüyordu. Bu durumda üçlünün dışında franky ve dev formundaki chopper rahat yener. Robin ise ağır ayak saldırılarını ulaştırabilirse yener diye düşünüyorum. Nami brook ve usopp güçlenmiş dahi olsalar pacifistanın yapısından dolayı saldırılarının etki etmeyeceğini düşünüyorum. Elementsel saldırılar - buz ve yıldırım - canlılara karşı kullanılmadığında, etkisi vurulan maddeye göre değişkenlik gösterir. Frankynin kendini pacifistaların hammaddesinsen yaptığını eklersek saldırılarının işlemeyeceğini düşünmek yanlış olmaz sanırım. Usoppu ise yener mi yenmez mi sınıfına sokmak bile doğru değil.

Luffy, zoro ve sanji tek atarlar; franky ve dev chopper da zorlanarak alırlar. Diğerleri de kumdan kale yapsınlar. Luffy biraz galatasarayı örnek alsın, takım içi denge diye bişey kalmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık