Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisini Kurtarırdınız?

Hangisini kurtarırdınız ?

• Kullanılan toplam oy
    95
Hanckok’un benim açımdan hiçbir değeri yok.
Zaten zalimin tekidir. Hiyori’nin yanında sevmediğim kadın karakterlerin yanında yer alıyor.

Sabo sonuçlarını biliyordu. Ya Kuma’yı kurtarırız ya da ölürüz dedi. Adamın dibidir ama sonuçlarını biliyordu. İki kişiyi seçebilecek olsam 2. olarak Sabo’yu kurtarırdım çünkü nakaması uğruna kendisinden vazgeçti.

Vivi’yi kurtarırdım çünkü ülkesini mükemmel bir şekilde temsil eden birisi ve ülkesinin geçmişi yüzünden esir düşecektir diye düşünüyorum. Onun davasına destek amaçlı ve karakter olarak da sevdiğim için 1. olarak onu kurtarırdım.

Sabo'yu sevmem. Tofaşa monte edilmiş bugatti tamponu gibi duruyor zaten seride. Yerini dolduracak dünya kadar adam var.

Hancock da ahım şahım önemli ve sevdiğim bir karakter değil. O yüzden VIVI'yi kurtarırdım.

sabo niye var zaten belli değil.
Hancock'u kurtarıp bir de hakaret mi yiyeceğim ?
Vivi iyidir. Naziktir. Savaş karşıtıdır ama antik silahtır. acısa da öldürmez.

Ayrıca sabonun karakterini sevmiyorum. Dressrosada Burgessin içinden geçip öldürseydi şuan her yer sabo fana dolmuştu eminim. Aptal herif sana kin beslemiyorum diyor. Tipini....

Ayrıca sabonun karakterini sevmiyorum. Dressrosada Burgessin içinden geçip öldürseydi şuan her yer sabo fana dolmuştu eminim. Aptal herif sana kin beslemiyorum diyor. Tipini....
Öldürseydi, ihanetten doğmuş karaktersiz bir tayfanın zalimlikleri bir nebze azalacaktı.

Öldürseydi, hayatını kurtarıp bir yaşama amacı vermiş olan teşkilatın yok olmasına ramak kalmayacaktı.

Ama öldürseydi bazı anlayışlara göre katil olacaktı ve bu eylem onu Burgess kadar kötü birisi yapacaktı. Asla anlam veremediğim bir anlayış türüne göre...

Öldürseydi, ihanetten doğmuş karaktersiz bir tayfanın zalimlikleri bir nebze azalacaktı.

Öldürseydi, hayatını kurtarıp bir yaşama amacı vermiş olan teşkilatın yok olmasına ramak kalmayacaktı.

Ama öldürseydi bazı anlayışlara göre katil olacaktı ve bu eylem onu Burgess kadar kötü birisi yapacaktı. Asla anlam veremediğim bir anlayış türüne göre...
Öldürmesine gerek yok. Adada bir sürü denizci vardı, bir amiral dahil. Paketleyip ortalarına fırlatsaydı yeterdi.
Kin tutmuyorum deyip suçluyu cezasız bırakıyor kişisel sebeplerle. Hadi suçlu cezalandırmak onun işi değil diyelim, gücü olmasına rağmen böyle yaparak suça göz yummuş oluyor. Üstüne üstlük bu suçlu, suçundan pişman değil ve gururla anlatıyor. Yeni suçlar işleyeceği de bariz.
Devrimci bu, zaten hükumete karşı desek, sözde refah getirmeye çalıştığı insanlara açıkça zarar veren bir korsanı serbest bırakmış oluyor. Sadece hükumete zarar vermiyor korsanlar. Hatta en az hükumete zarar veriyorlar.
Devrimcidir, onu bırakarak bir strateji işletiyorduk desek o da yok. Adamı serbest bırakması kendi organizasyonunu çok zor durumda bıraktı.

Sabo'nun Ace'ten geri kalır yanı yok zeka konusunda. Garp'ın suçu muhtemelen, sürekli kafalarına vurmuş. Luffy'nin halini görüyoruz, şansı olmasa 11 yaşını göremezdi.

Hancock yengemiz, güzeller güzelimiz ama adasında düşmanları karşılayacak ordusu adamları (afedersiniz kadınları :) )var. Sabo, Bartoroeo'ya Rebecca'yı kurtarırken ne demişti kollezyumda: Erkek kimisi kendi işini kendi görür. Geriye cici Vivi kalıyor. Zaten Im hedef tahtasına onu almış durumda. Im'i çıldırtmak için bir de One piece evreninde benim başıma da ödül konulsun diye Vivi derdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık