Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisini Kurtarırdınız?

Hangisini kurtarırdınız ?

• Kullanılan toplam oy
    95

Üye silindi 1004

Ben eskiden çok duygusaldım, çoğu hüzünlü sahneye ağlıyordum. Şimdi nedense eskisi kadar geçmiyor. : ( Gerçi eski sahnelere hala gözlerim sulanabiliyor. Geçen Buggy arc'daki Shushu ile Luffy sahnesine baktım, yine duygulandım.
Orası da acayip duygusaldı. Gerçi mangada o kadar etkileyici olmuyor bence. Ses ve hareket olmayınca pek geçmiyor. Herhalde en son Rosi'nin meyvesini kullanarak yaptığı duygusal olarak yakalamıştı.

Orası da acayip duygusaldı. Gerçi mangada o kadar etkileyici olmuyor bence. Ses ve hareket olmayınca pek geçmiyor. Herhalde en son Rosi'nin meyvesini kullanarak yaptığı duygusal olarak yakalamıştı.
Ben mangada da etkileniyorum ya. Mesela Vagabond'da Yoshioka arc'daki bir sahne çok duygulandırmıştı. Ama tabii animelerde daha etkileyici.

Ancak sorun şu, animede çoğu sahneyi katlettiklerinden keyif alamıyoruz. Damn you Toei.

Üye silindi 1004

ÇhÖpPer ve RoBURUNin beni gram duygulandırmamıştı nedense.

Ama Brook ve Nami'de ağlamıştım yalan yok :oops:
Ace öldüğünde ağlamamış mıydın sen? Şaka bir yana Brook'un flashback'i müzikle beraber çok etkileyiciydi ağlatması normal.

Ancak sorun şu, animede çoğu sahneyi katlettiklerinden keyif alamıyoruz.
Anime de Vivi'ye veda acayip iyiydi diye hatırlıyorum. Tekrardan izlemek lazım fakat bağlamından koparmadan izlemek isterim. Onun içinde Viski Tepesinden izlemek lazım.

Ace öldüğünde ağlamamış mıydın sen? Şaka bir yana Brook'un flashback'i müzikle beraber çok etkileyiciydi ağlatması normal.

Anime de Vivi'ye veda acayip iyiydi diye hatırlıyorum. Tekrardan izlemek lazım fakat bağlamından koparmadan izlemek isterim. Onun içinde Viski Tepesinden izlemek lazım.
Güncel için söyledim. Bugün arkada da değindiğim gibi, anime bir zamanlar çok iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık