Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

• Kullanılan toplam oy
    162
Law ve Zoro Amiral seviyesidir. (Fuji ve Aramaki ile aynı seviyededirler.) Zoro kesin olmasa da Law kesinlikle Amiral seviyesi vardır.
Kizaru ve Akainu listedekilerin bayağı üzerinde.

Düşündüğün gibi olsa bile (değil) , rakip ciddileştikçe o derece ciddileşir yine tutardı Sabo sıkıntı yok. Ki bu olay yıllar öncesinin olayı şimdi Kizaru çay doldurup gelene kadar bayıltır Fujitora’yı.
Benim düşündüğüm bir olay değil mangada geçen olay. Fuji şakadan dövüşüyo gibi yapıyor Sabo ile yalnız kalınca dövüşü bırakıyor ve aynı düşüncedeyiz diyor. Sen bu adama ciddi diyorsun, dünyadan bir haber manga yorumu yapma la.

Olabilir, olmasıyla da hiç bi sorunum yok ancak tek bi olayına şahit olmadığımız bir karakterle ilgili güçlü algısının olması tutarlı değil bana göre.
Adam ilk bölümden şeklini yaptı. İlk bölümde ezik gösterilen Shanks’dan neler çıktığını gördük. Sağ kolundan Amiral gücünde çıkmasını beklemek gayet doğal. Beni ilk bölümde Ben daha çok etkilemişti.

Benim düşündüğüm bir olay değil mangada geçen olay. Fuji şakadan dövüşüyo gibi yapıyor Sabo ile yalnız kalınca dövüşü bırakıyor ve aynı düşüncedeyiz diyor. Sen bu adama ciddi diyorsun, dünyadan bir haber manga yorumu yapma la.
Çok eski hatırlamıyorum ama dediğin gibi olsa yine farketmez , Sabo elini kolunu sallaya sallaya kutsal topraklara girip arkadaşlarını kurtardı. Orada da tam güçlerini kullanmadılar dersin , amiralcilerde bahane bitmez.

Çok eski hatırlamıyorum ama dediğin gibi olsa yine farketmez , Sabo elini kolunu sallaya sallaya kutsal topraklara girip arkadaşlarını kurtardı. Orada da tam güçlerini kullanmadılar dersin , amiralcilerde bahane bitmez.
Yalnız Sabo orada Fuji’nin kendinden güçlü olduğunu da kabul ediyor. Sabo millet çakozlarsa ne yapacaksın diyor, Fuji diyor işte seni geçemedim gibi gözükecek. Sabo da diyor ki o zaman cidden kumar oynuyorsun. Burada Sabo istese Fuji’nin kendini geçebileceğini ifade ediyor.

kidin gücü evet amiral seviyesi hatta üstüdürde bir amiral alamaz ne bileyim adam savaşında boğa falan yapıyor onu yaparken herhangi bir amiral koysa allahına kavuşur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık