Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

• Kullanılan toplam oy
    162
İlk Lawcılar oy kullandı. İlk kurşunu onlar sıktı, bana inanmıyorsan forumun en objektif üyesi, @Montana ya sor.
Hacı öyle sen eşitliği kabul edersen ben de ederim diye şart koşulacaksa zaten en baştan bu eşitliğin kabul edilmediği anlamına gelir. Resmen fırsat bekliyormuşsunuz. Ateşkes halindeki ülkeler gibi saldırmaya zaten niyetliymişsiniz.
Ne anladım ben bu işten.

Katanın bedeni mochi. Logia gibi kullanıyor. Gamma vursa ne olacak :D Meyve gücü iptal olmayacağı için hiçbir işe yaramaz. Gammayı hakili kullanabilse ne ala :D O da mümkün değil.
Ben o logia mevzusunu farklı hatırlıyorum sanki. Hani geleceği görme hakisinin yardımını alıyordu falan...

Hacı öyle sen eşitliği kabul edersen ben de ederim diye şart koşulacaksa zaten en baştan bu eşitliğin kabul edilmediği anlamına gelir. Resmen fırsat bekliyormuşsunuz. Ateşkes halindeki ülkeler gibi saldırmaya zaten niyetliymişsiniz.
Ne anladım ben bu işten.

Ben o logia mevzusunu farklı hatırlıyorum sanki. Hani geleceği görme hakisinin yardımını alıyordu falan...
Adam mochi. Ve bunu üreebiliyor. Zarar görse bile yeniden üretir kendini doftan çok daha hızlı iyileştirebilir. O yüzden lawın kadir kıymeti yok. Adam resmen kendini eritiyor uyanışta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık