Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Dōjutsu?

Evet arkadaşlar, msn'den Reiper ile tartıştık bu konuyu ama karar veremedik siz ne düşünüyorsunuz ?

Byakugan

Bu güç kullanıcıya 360º derecelik bi görüş açışısı sağlar, tek bi zayıf bölgesi vardır

İkinci olarak verdiği güç ise teleskop misali uzun görüşler yapılabilir, nesnelerin arkası görülebilir vs...

Üçüncü olarak ise chakra'nın geçiş noktaları görülür, Taijutsu kullanan birisi için harika bi avantajdır

Sharingan (ilk hali)

Byakugan gibi olmasada, bu güçte chakra'yı görebilir.
Genjutsu'da avantaj sağlar.
En önemli özelliği ise kekkei genkai hariç gördüğü jutsuları kopyalaması.

Benim görüşüm ; sharingan,
byakugan görüş gücü ve taijutsuda inanılmaz bi yetenek ancak sharingan'nında kopya gücü nedeniyle ninjutsuda ve genjutsuda büyük avantaj sağlıyor bu yüzden sharingan derim.

Not : Sharingan'ı ms olmadan yorumlayın.

Kagemaru

Byakugan diyorum.Eğer Naruto Chunin Sınavları bölümünde Neji ile Sasuke kapışsaydı Neji biçerdi diye düşünüyorum.Ama şu anki halleriyle ne olur onu bilmem.(Büyük ihtimal Sasuke yener diye düşünüyorum.)

Yanilmiyorsam bu kıyaslamayı kakashi de yapıyordu. Byakugan daha iyi gibi bir şeyler diyordu. Bence de öyle, sharingan in ilk haline kıyasla byakugan çok daha avantajlı.

The Good

Sharingan diyorum sonuçta jutsuları kopyalama özelliği var tabi bide rakibin ne kadar hızlı olursa olsun görebilirsin

ilk o masum halleri ne güzeldi ya çekişmeli gidiyordu. byakugan yerinde sayarken sharingan yok 3 virgüllü yok mangekyou yok eternal di kopturdu gitti valla önünü alamadık :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık