Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi 3 Özel Yeteneği İsterdiniz?

Preacher'ın yeteneğini alıp üzerine Wolverine ölümsüzlüğünü de alırsam 200-300 yıl boyunca insanlara tek tek dediğimi yaptırarak Dünya'yı daha güzel bir yer haline getirirdim net.

1-Quicksilver'ın hızı
2-Saitama'nın yumruğu
3-Aslında hiçbirine gerek yok 5 güç taşını ele geçirmiş Thanos olsam yeter.(Parmağımıda şıklatırdım bu arada bu dünyanın hakettiği şey bu)

Roy Mustang'ın parmak şıklatma hareketi, böylece kimse beni düğününe davet etmezdi.

Foxy'nin yavaşlatma ışını, bu sayede sırada hareket etmeyen ya da yolda yürüyemeyen insanları daha da yavaşlatarak "yavaş olmaktan bıktım artık hızlanmak istiyorum, trım tık tak!" demelerini sağlayabilirim.

Wapol' un her şeyi yiyen ağzı sayesinde akrabalara, komşulara ibret olur, "ne yese doymaz bu doyumsuz" demelerini sağlayabilir, misafirlikte aranmayan adam olur, rahatıma bakardım.

Ekstra : Magneto ya da Storm' un gücü, bu ikisinin yanında sinyal çekmeyecektir diye tahmin ediyorum, milleti aramak zorunda kalmazdım ne güzel.

Tanrı gibi olmak oyunda hile açtıktan sonra sıkılmaya benzerdi herhalde, o yüzden her şeyi yapabilmemi sağlayacak ama bunun için yine de uğraştıracak aşağıdaki 3 yeteneği seçtim.

1- Code Geass'daki Lelouch'un düşünce kontrolü yeteneğini isterdim. Gerçi bu tek seferlikti sınırsız kullanabilen başka karakter varsa onu alayım ben :D
2- HxH'deki Knov'un 4 boyutlu mansiyon yeteneğini isterdim.
3- Enel'in elektrik yeteneklerini isterdim.

Luffy'nin plot armoru zaten bir varlığın alabileceği en büyük power up.Daha ötesi yok.O yüzden onu seçerdim.

Ama yok dersen Luffy'nin plot armoru kadar tanrısal güçler yasak o zaman şunları seçerdim.

kin'emon'un meyvesi.İstediğim tarza kıyafetler yapıp satar para kazanırdım .Elbette daha kolay para kazanabileceğim yollar var ama hiç bir iş yapmadan para kazanmak çok sıkıcı olur.En azından kin'emon'un meyvesi ile kendi kıyaftlerimi tasarlayıp kendim satarım

Kendimi savunmak amacıyla da Gojo'nun güçlerini isterdim

1-) Basınçtan etkilenmeyecek şekilde uçmak. Taksi derdine de toplu taşıma eziyetine de son. Süpermen neden uçuyor sanıyorsunuz?

2-) Fiziki varlığımı silebilmek. Filmlerde hayaletleri görebiliyorlar ya işte görünmeyen hayalet olmak. Hem insanları gözetlerim hem de her şey beleşe gelir. Tomorrowland için para biriktiriyorum misal. Gerek kalmaz. Sil varlığını ve uçarak gir mekana. Sonra bak keyfine. Zenginden alıp kendime veririm. Sevimli hayalet Casper'ın sevimsiz amcaları gibi.

3-) Yiyecek, içecek, oksijen, cinsellik vb. fiziki varlığım için gerekli olan şeylere ihtiyaç duymamak. Bu beden benim için yetmiyor. Makinalaşmak istiyorum. Nazım Hikmet gibi.

Bu arada ölümsüz gibi bir şey oldum ve 9 milyar insan var.

Pikanın meyvesi ine çok özeniyorum. Toprak, taş, kaya bunlarla uğraşmayı çok severim.

Xmen deki saçsız arkadaşın zihin yetenekleri de gerçekten çok iyi. Aslında doflamingo da kukla yapabiliyor ama xmen daha kullanışlı gibi.

Birde dc de bir adam vardı. Mavi ve güneşte yürüyen marsta kahvaltı yapan. Onun atomlar yeniden düzenleyebilme gücünü isterdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık