Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hancock vs. Aokiji

Sonuç ne olurdu?

• Durdurabilirdi

Kullanılan: 16 61.5%
  • Durduramazdı

Kullanılan: 10 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    26
Aokiji de biraz kadın düşkünlüğü var. Hepimiz biliyoruz ve bu avantaj sağlar. Meyvesi ile kısmen taşa dönüştürerek iyi bir dövüş sergiler. Aokiji'nin karşısında yakın dövüşe girmek çok tehlikeli. Saniyede adayı donduracak saldırı yapabiliyor ve tepki vermek neredeyse imkansız. Hancock yakın dövüş yapmak zorunda iken Aojkiji isteği gibi oynayabilir.

Bir amiralle dövüşecek seviyede değil. En azından Dofy gibi komplike bir kişi olman lazım. Dofy seviyesinde olmasan da her şeyden biraz olmalı. Yoksa kısa süre eğlendirmek dışında bir iş yapamazsın. Jozu örneğinde olduğu gibi. Belkide en sağlam fiziksel ve vuruş gücüne sahip karakterlerden biri ama anlık hatada kol gidiveriyor.

Son düzenleme:
Hancock ilk yarı karakteri diye güçsüz görünebilir ama gücünü tam olarak görmedik.Bir ara dokunarak Px tekliyordu bir ara Sengoku'ya soğuk terler döktürüyordu.Kesinlikle üst düzey bir gücü var.Üstelik büyük ihtimal 3 haki türünde de usta.Hancock'un en azından ortalama bir amiral seviyesinde olduğunu düşünüyorum.Hancock en güçsüz amiral olarak gördüğüm Aokiji'yi yener.

JamesLogan

Bu seride'de herkes amiral seviyesi be kardeşim ne anladım ben bu işten. Shichilerin yarısını amiral yaptı forum bakalım daha neler çıkacak.

Bu seride'de herkes amiral seviyesi be kardeşim ne anladım ben bu işten. Shichilerin yarısını amiral yaptı forum bakalım daha neler çıkacak.
Teach zaten yonkou, Mihawk yonkou ile düello yapan biri, Doffy ise şimdiki Luffy'den üstün, Jinbei ve Law zaten belli bir gücün üzerinde ki Law'da yonkou potansiyeli var.Moria Kaido ile, Croco ise WB ile dövüşmüş adamlar.Yedinci ise amiral ayarı çıkmayacaksa bu kadar saklanması ve üzerinden oynanması anlamsız olur.

Gücünü görmediğimiz iki lord var.Biri Kuma diğeri Hancock.Bana kalırsa bu ikiside ortalama bir amiral dengi güce sahipler.Birde Buggy-sama var o da fasulye işte.

Bu yazdıklarımın hangisi abartı ya da yanlış? Hiçbiri. Lordları hep küçük görüyorlar.Oysaki bu korsanlar denizlerdeki 3 büyük güçten biri.

Hancock ilk yarı karakteri diye güçsüz görünebilir ama gücünü tam olarak görmedik.Bir ara dokunarak Px tekliyordu bir ara Sengoku'ya soğuk terler döktürüyordu.Kesinlikle üst düzey bir gücü var.Üstelik büyük ihtimal 3 haki türünde de usta.Hancock'un en azından ortalama bir amiral seviyesinde olduğunu düşünüyorum.Hancock en güçsüz amiral olarak gördüğüm Aokiji'yi yener.
3 Haki türünü kullandığını nerede gördün?

3 Haki türünü kullandığını nerede gördün?
Kral hakisi var zaten.Smoker'a vurdu bu da b.hakisi olduğunu gösterir.Bir tek k.haki kalır ki o da varsın olsun.Büyük ihtimal dedim zaten ama k.haki en sık görülen haki çeşidi.Yani Hancock'ta vardır.

Not düşeyim Sandersonia k..haki kullanmış.Yani Hancock'ta kesin vardır.

JamesLogan

Teach zaten yonkou, Mihawk yonkou ile düello yapan biri, Doffy ise şimdiki Luffy'den üstün, Jinbei ve Law zaten belli bir gücün üzerinde ki Law'da yonkou potansiyeli var.Moria Kaido ile, Croco ise WB ile dövüşmüş adamlar.Yedinci ise amiral ayarı çıkmayacaksa bu kadar saklanması ve üzerinden oynanması anlamsız olur.

Gücünü görmediğimiz iki lord var.Biri Kuma diğeri Hancock.Bana kalırsa bu ikiside ortalama bir amiral dengi güce sahipler.Birde Buggy-sama var o da fasulye işte.

Bu yazdıklarımın hangisi abartı ya da yanlış? Hiçbiri. Lordları hep küçük görüyorlar.Oysaki bu korsanlar denizlerdeki 3 büyük güçten biri.
Fasa fiso o güçler. Mihawk'ın Shanks'la düellosunun nasıl olduğunu dair bir fikir edinebildik mi hangi şartlar altında yapıldığına dair belkide Kakashi ve Gai'nin düelloları gibi olacak bilemeyiz. Moria Ve Jinbei demişsin Croco demişsin. Moria Jinbei'den tek yedi, Akainu ise Jinbei'yi kızartıyordu canını zor kurtardı. Üstelik Kaido Moria'nın bütün tayfasını katletmiş. Wb belkide Ace'e yaptığının aynısını Croco'ya yaptı ki büyük ihtimal öyledir ciddiye alıp saldıracağını bile sanmam. Örnekler çoğaltılabilir. Biri gidip Yonkou'ya veya Amirale kafa tutup rezil edilir gibi yenilmesine rağmen onları sırf karşılarına çıkıp kapıştıkları için denk mi yapıcaz veya potansiyele sahip mi dicez ?

Kral hakisi var zaten.Smoker'a vurdu bu da b.hakisi olduğunu gösterir.Bir tek k.haki kalır ki o da varsın olsun.Büyük ihtimal dedim zaten ama k.haki en sık görülen haki çeşidi.Yani Hancock'ta vardır.
Seride Kenbonshoku Haki kullandığı kesinleşen (Patrick Redfield dahil) 18 kişi var.
Seride Busoshoku Haki kullandığı kesinleşen 38 kişi var.

Demek ki en çok görülen Haki çeşidi, Kenbonshoku Haki değilmiş. Devam edelim:

Haoshoku Haki (Naguri) hariç, Sekiz kişide çıktı. Bu sekiz kişinin sadece üç tanesi resmi olarak 3 Haki çeşidini kullananabiliyor. Luffy, Newgate ve Rayleigh. Yani Haoshoku Haki'ye sahip olan herkes, tüm Haki türlerini kullanamıyormuş. Ha kullanma ve öğrenme eşiği diğerlerine göre daha kolaydır, fakat net olarak kullanabildiğini söyleyemezsin.

Busoshoku Haki kullanabilen 38 kişinin de, sadece (yanlış saymadıysam) 7 tanesi Kenbonshoku Haki kullanabiliyor. Bunların da üç tanesi, üç Haki türünü kullanabilen adamlar.

Fasa fiso o güçler. Mihawk'ın Shanks'la düellosunun nasıl olduğunu dair bir fikir edinebildik mi hangi şartlar altında yapıldığına dair belkide Kakashi ve Gai'nin düelloları gibi olacak bilemeyiz. Moria Ve Jinbei demişsin Croco demişsin. Moria Jinbei'den tek yedi, Akainu ise Jinbei'yi kızartıyordu canını zor kurtardı. Üstelik Kaido Moria'nın bütün tayfasını katletmiş. Wb belkide Ace'e yaptığının aynısını Croco'ya yaptı ki büyük ihtimal öyledir ciddiye alıp saldıracağını bile sanmam. Örnekler çoğaltılabilir. Biri gidip Yonkou'ya veya Amirale kafa tutup rezil edilir gibi yenilmesine rağmen onları sırf karşılarına çıkıp kapıştıkları için denk mi yapıcaz veya potansiyele sahip mi dicez ?
Yazdıklarımdan Moria, Croco falan amiral dediğimi mi çıkardın :/

Ben diyorum ki bu adamlar elit korsanlar.Luffy bile kaç defa ölüyordu da ana karakter olması ile canını kurtardı.Ama henüz Luffy'nin karşısına bir yonkou çıkmadı.Bu adamlar yonkou'ya ulaşmış adamlar.Onu demek istedim.

Mihawk'a gelirsek bu adam Zoro'nun seri sonuna doğru geçeceği.Şimdi sen demek istiyorsun ki seri sonu Zoro amiral dengi olamayacak.En iyi kılıç ustası amiral kadar yoksa One Piece için kılıç oyuncaktan fazlası değil.Ya da Usopp'un sapanı ayarında belki :(

@Smoker

Daha sonradan ekledim yukarıya da yazdım Sandersonia k..haki kullanmış.Yani kız kardeşinde varken Hancock'ta k.haki neden olmasın ? Usopp'ta bile var.Büyük ihitmal vardır diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık