Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hancock Saldırılarına Fatihin Hakisi Ekleyebiliyor Mudur?

Sizce İleri Seviye Fatihin Hakisi Kullanabiliyor Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .
Hancock %100 ekleyebiliyordur, ekleyemiyorsa bile denizcilerle dövüşürken öğrenmek zorunda kalabilir. Kadın ilk korsanlık deneyiminden sonra 80 milyon ödül aldı, timeskip öncesi Supernovaların zorlukla zarar verebildiği pacifistalara tek attı, Marineford savaşında kılına bile zarar gelmedi, aynı anda 3 çeşit hakiye sahip olan az sayıda kişiden biri. Hancock çok küçümseniyor.

H. haki kullanabilenlerin bile pek azının kullanabildiği güç olarak kalmalı. Siz kafa dede hariç herkes kullansın istiyorsunuz heralde.

H. haki kullanabilenlerin bile pek azının kullanabildiği güç olarak kalmalı. Siz kafa dede hariç herkes kullansın istiyorsunuz heralde.
Kendisinde h.haki olduğunu bilmeyen adam aynı gün ileri seviyesini kullandı yahu.H.haki kullanmanın içini boşaltan yazarın kendisi.Tamam Zoro şahane potansiyelli bir adam lafım yok da adamın bundan haberi yoktu.

Kendisinde h.haki olduğunu bilmeyen adam aynı gün ileri seviyesini kullandı yahu.H.haki kullanmanın içini boşaltan yazarın kendisi.Tamam Zoro şahane potansiyelli bir adam lafım yok da adamın bundan haberi yoktu.
Enma ön ayak olmuştur diyelim artık. Seri hızlandı, potansiyeli olana Oda bahşediyor hemen. Ben bu potansiyeli Hancock'ta, Dof'ta görmüyorum hepsi bu.

Enma ön ayak olmuştur diyelim artık. Seri hızlandı, potansiyeli olana Oda bahşediyor hemen. Ben bu potansiyeli Hancock'ta, Dof'ta görmüyorum hepsi bu.
Benim anladığım şu,bu ileri seviye h.haki ekleme diye bir şeyi herkes yapabilir ama kendi çapında.Atıyorum Yamato da h.haki ekleyebiliyor ama hibrit+h.haki basıp Kaido ile savaştığında göğü yaramadı.Luffy ise bunu h.haki+g4süz başardı.H.hakiler arasında gene fark olur ama var olan herkes uygulayabilmenin mantığını anlarsa kendi çapında yapabilir.

Enma kolaylaştırdı işini Zoro'nun katılıyorum ama dövüşte de buraya kadar Zoro'yu zora sokan etmenlerden birisiydi de zaten.Karşılığını verecek artık.

Tam ben yazacaktım Miyata yazdı bence h.hakisi olan herkes bunu bu saatten sonra kavrayabilir biliyorum ters bir çelişki olacak evet Kaido'da dedi biliyorum "bunu sadece çok güçlüler yapabilir" ama bu saatten sonra h.hakisi çıkan herkes bunu yapabilecek bence.

Tam ben yazacaktım Miyata yazdı bence h.hakisi olan herkes bunu bu saatten sonra kavrayabilir biliyorum ters bir çelişki olacak evet Kaido'da dedi biliyorum "bunu sadece çok güçlüler yapabilir" ama bu saatten sonra h.hakisi çıkan herkes bunu yapabilecek bence.
Kaido'nun dediği aslında gene çelişmiş olmuyor.Çünkü h.hakisi olanlar genelde serinin en güçleri karakterleri arasında yer alan kişiler zaten.İleri seviye hakilerden birisini kullanabiliyorsan sen en güçlü kişiler arasındasın.Hep diyorum bunu.H.haki ileri seviye kullanan de en güçlüler arasında,k.hakiyi de ileri seviye kullanan ya da b.hakiyi kullanan da.Fark şu h.haki diğerlerinden üstün bir güç.

Kaido'nun dediği aslında gene çelişmiş olmuyor.Çünkü h.hakisi olanlar genelde serinin en güçleri karakterleri arasında yer alan kişiler zaten.İleri seviye hakilerden birisini kullanabiliyorsan sen en güçlü kişiler arasındasın.Hep diyorum bunu.H.haki ileri seviye kullanan de en güçlüler arasında,k.hakiyi de ileri seviye kullanan ya da b.hakiyi kullanan da.Fark şu h.haki diğerlerinden üstün bir güç.
He bu yönünden bakarsan aslında evet Luffy'nin arkasında ki kişiler ile kıyaslanınca sönük kalıyorlar ama genel anlamda güçlü kişiler olabilir h.haki kullananlar.

Sağ kol seviyesinin altında kullanıldığını görmedik sanırım şu ana kadar. Sağ kolların bile hepsi kullanamıyordur. Hancock'tan öyle bir seviye beklemiyorum.

He bu yönünden bakarsan aslında evet Luffy'nin arkasında ki kişiler ile kıyaslanınca sönük kalıyorlar ama genel anlamda güçlü kişiler olabilir h.haki kullananlar.
Korsanlar arasındaki zirvelerden o 5 li.Sorgulanırsa sadece Oden sorgulanır zaten.Ki Yamato bile sönük kalıyor ora için.Eğer Kaido'nun dediği lafın orjinal çevirisi bir avuç insansa kabul ederim bunu Kata,Hancock,Dof falan bence de yapamaz.Eğer en güçlü insanlar lafıysa orjinal olan laf,o zaman yapabilirler ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık