Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Halo (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    10

Yayınlayan Kanal: Paramaount+
Sezon Sayısı: 1
Türü: Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera
Durumu: Devam ediyor
Baş Roller: Pablo Schreiber, Shabana Azmi, Natasha Culzac

Halo isimli ünlü video oyun serisinden uyarlanan dizide 26'ncı yüzyılda Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı ile insan ırkını yok etmeye kararlı birkaç gelişmiş uzaylı ırkının teokratik-askeri ittifakı arasında yaşanan savaşı konu ediniyor.

Az önce HALO 1.sezon bitirdim evrenini bilmediğim için diziden merak edip hikayesine baktım ama
dizide yer alan Makee karakterinin ismini hikayede yer aldığını görmedim, bu karakter dizi için oluşturulmuş bir karakter mi yoksa hikayede adı mı farklı? tabii araştırırken de Cortana'nın spoilerini de aldım kendimce Makee'den sonra o da üzdü.

Halo Evreni hakkında bir şey bilmediğim için acaba ileri sezonlarda geri döner mi diye düşünmeden geçemiyorum. :bilmem:

Halo oyunlarını küçükken oynamış biriyim. O yüzden ilgimi çekip başladım bu diziye ve beni pişman etmedi. Severek izledim. Hatta daha sonra gaza gelip Halo evreninin tarihçesini okuyup güzel bir spoiler da yemiştim. Siz siz olun bunu yapmayın :ehe: En az 1 kere de olsa Halo oyunlarını oynadıysanız gönül rahatlığıyla izlenebilecek bir dizi.

Halo oyunlarını küçükken oynamış biriyim. O yüzden ilgimi çekip başladım bu diziye ve beni pişman etmedi. Severek izledim. Hatta daha sonra gaza gelip Halo evreninin tarihçesini okuyup güzel bir spoiler da yemiştim. Siz siz olun bunu yapmayın :ehe: En az 1 kere de olsa Halo oyunlarını oynadıysanız gönül rahatlığıyla izlenebilecek bir dizi.
Onlarca kitabı varmış. Rahat 10 bin sayfalık tutar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık