Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hakuba vs. Vista

Kim alır?

• Hakuba

Kullanılan: 9 9.8%
  • Vista

Kullanılan: 83 90.2%

• Kullanılan toplam oy
    92
Adam tek takılıyor.nasıl bilecez seviyesini
Aldığı ödül (kısmen), gösterdikleri. En azından hakkında fikir edinebileceğimiz kadar bir malûmat var elimizde. Şuan bence Cavendish gösterdiği kadarıyla Zoro Sanji arasıdır. Vista ise azda olsa Zoro üstüdür. Gerisinden çıkarım yapmayı sana bırakıyorum.

Aldığı ödül (kısmen), gösterdikleri. En azından hakkında fikir edinebileceğimiz kadar bir malûmat var elimizde. Şuan bence Cavendish gösterdiği kadarıyla Zoro Sanji arasıdır. Vista ise azda olsa Zoro üstüdür. Gerisinden çıkarım yapmayı sana bırakıyorum.
Haklısın güç önemli önemlide şimdi hakuba Zoro'ya saldırınca zoraya işlemicekmi

Haklısın güç önemli önemlide şimdi hakuba Zoro'ya saldırınca zoraya işlemicekmi
İşlemeyecek demiyorum, elbette işler. Ancak çok ciddi yaralanmalara sebep olacağını sanmıyorum. Şey gibi sanki bu olay biraz. Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar. Cavendish Zoro'ya birçok darbede vursa Zoro sağlam bir darbe ile daha fazla hasara yol açabilir gibi geliyor. Cavendish hep hızı ile öne çıkarılan bir karakter oldu birazda bu yüzden gözümde çok güçlü en azından Zoro-Vista vb seviyelerde gözükmüyor.

K.haki ile zorlukla görülebilir diyor mangaka görülebilir diyor zaten bide hızına yetişmesi var kaçamıyosun yani.
Valla reyli ışık hızındaki adamlara karşı bu var tadında şeyler diyordu. Reyli reyis diyorsa bi bildiği vardır. Yoksa nası tutçaklar kizaruyu falan?
Şimdi vista gibi üst düzey bir adam yetişemiyorsa yazık zaten.

Valla reyli ışık hızındaki adamlara karşı bu var tadında şeyler diyordu. Reyli reyis diyorsa bi bildiği vardır. Yoksa nası tutçaklar kizaruyu falan?
Şimdi vista gibi üst düzey bir adam yetişemiyorsa yazık zaten.
Tm da o Reyli haki ustası işte belli değil Vista pek güçlü görünmedi mf de k.hde cok ustalaşmıssa alabilir tabi gördüklerime göre dayanıyom zaten bana k.hsi olmayadabilir saldırı hakisi var

@Hakuba-EneL Hadi enelin veya dofun fani olursun belli bi yere kadar sallarsin,dof crackeri, jacki alir diye. Ama hakuba nedir yav. Madem fanisin neden zorluyosun arkadasim luffynin muttefigi o kadar tayfasi varken cavandeshin hikayedeki rolu nedir bu adam seri sonu yonkou cekirdek seviyesi gucune bile gelemez. O kadar marcolardan sabodan,devrimcilerden yardim alcak. Seri sonu bu adamin dovusecegi adamin,seviyesi maximum suanki akilsiz kuma olur. Gerci ne kadar anlatirsam anlatiyim muhtemelen anlamicaksin. Seri sonunda zaten bu adama cekirdek uyesi seviyesinde adam kalmasida imkansiz bu cavandishten once kimler kimler var,hikayeye gore o seviyelere ulasacak....

Bu adam yan karakrerin yan karakterinin yan karakteri. Bu adam sana gore cekirdek seviyesine ulascaksa luffy gozu kapali kk olur zaten daha tayfasida olcak. zoro en iyi kilic ustasi olcam diyo malesefki gerceklescek, sanjidr yakin seviyelerde olur. Marcosu sabosu kedisi kopegi frankysi dolu dolu karakter var. Yan karakterin yan karakteri olan cavandish o seviyeye ulasirsa veya simdiden o seviyede diyosan, luffy 4 yonkou+marineye tek dalsin.

@Hakuba-EneL Hadi enelin veya dofun fani olursun belli bi yere kadar sallarsin,dof crackeri, jacki alir diye. Ama hakuba nedir yav. Madem fanisin neden zorluyosun arkadasim luffynin muttefigi o kadar tayfasi varken cavandeshin hikayedeki rolu nedir bu adam seri sonu yonkou cekirdek seviyesi gucune bile gelemez. O kadar marcolardan sabodan,devrimcilerden yardim alcak. Seri sonu bu adamin dovusecegi adamin,seviyesi maximum suanki akilsiz kuma olur. Gerci ne kadar anlatirsam anlatiyim muhtemelen anlamicaksin. Seri sonunda zaten bu adama cekirdek uyesi seviyesinde adam kalmasida imkansiz bu cavandishten once kimler kimler var,hikayeye gore o seviyelere ulasacak....
Sana göre Vista nın seviyesi ne

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık