Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Haki Mantığı

Hayır, bu kanıt olarak öne sürülemez. Dragon gibi kuvvetli bir iradeye sahip olduğunu da söylemiş olabilir. "Bence" ekleyin şu yorumlarınızın başına.

Hayır, bu kanıt olarak öne sürülemez. Dragon gibi kuvvetli bir iradeye sahip olduğunu da söylemiş olabilir. "Bence" ekleyin şu yorumlarınızın başına.
Ben zaten yorumumun sonuna bence eklemistim..Oyle bakarsak Mihawk'in hakisi yok demek icin de Zoro'nun Mihawk'tan egitim almadan once haki kullandigi kanitlamak gerek.

Hancock dedi ki:
eğer hakl olsaydı marinford savaşında ilk olarak buggye zarar verebilirdi ama veremedi hem de 2 kere. sonrasında ise mihawkı logia olan croco durdurdu. eğer hakisi olsaydı crocoyu durdurup luffyi yakalamaya çalışırdı yine
İki durumda da sana katılmıyorum hocam. Eğer Mihawk Crocoyu durduramadı diye hakisi yok dersen aynı mantıkta ben de Marco, Vista ve Wb de haki yok diyebilirim, ama bu isimlerde hakinin alası var. Ayrıca Mihawk'ın Luffy'yi öldürme gibi bi amacı olduğunu sanmıyorum, istese öldürebilirdi yine.

Buggy durumuna gelelim. Haki için ekstra bi efor gerektiğini düşünüyorum, yani öyle büyük bi gücü kullanmak için mutlaka bir şeylerden fedakarlık etmek gerek, karşılıksız olamaz. Marineford gibi büyük bi savaşta Mihawk tanımadığı etmediği ezik bi herif için haki kullanmaz. Gereken enerjiye nerde ihtiyaç duyacağını bilmediği için gerekmedikçe kullanmaz yani. Buggy'nin meyve özelliğini de bilmediği için o derece şaşırmıştır. Benim o konuyla ilgili düşüncelerim bunlar.

Ivankov'da Kenbonshoku Haki olmadığı halde, Sanji nasıl öğrenebildi?
Ivankov'da Kenbonshoku Haki(gozlem hakisi sanirim) olmadığı kesin degilki.Magellanin tukurukle yaptigi saldirilarda ivankov gayet guzel kaciyor.(3:45)Ayni seyi Luffy de yapiyordu ama g2den gelen hizdan dolayi..
http://www.youtube.com/watch?v=izcSiVxZKdo
Ustelik Rayleigh her insanda haki oldugunu soyledi zaten.Sadece bazi insanlar yeteneklerine gore bir turde kendilerini gelistiriyo diger turden feragat ediyor.(kadin adasindaki yilan kardesler gibi)

Her insanda Haki var, ancak herkes açıp kullanamıyor. Video tamamen saçmalık. Gördüğü saldırılardan da kaçamıyorsa, bir işe yaramaz birisidir zaten. Busoshoku Haki kullanabilse, zehirden etkilenmezdi. İki türlü de Ivankov'da Haki yok birader. Ölümüne dövüşler yapıp kullanmadıysa, daha nerede kullanacak bu adam Haki'sini?

Her insanda Haki var, ancak herkes açıp kullanamıyor. Video tamamen saçmalık. Gördüğü saldırılardan da kaçamıyorsa, bir işe yaramaz birisidir zaten. Busoshoku Haki kullanabilse, zehirden etkilenmezdi. İki türlü de Ivankov'da Haki yok birader. Ölümüne dövüşler yapıp kullanmadıysa, daha nerede kullanacak bu adam Haki'sini?
Senin dedigin gibi olsa mantik olarak Dragon yaninda haki kullanamayan birini neden tutsun ki?Sadece hormonlardan dolayi mi sacmalik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık