Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Hain Kanjuro mu?

Siz hain kim

• Kanjuro

Kullanılan: 46 56.1%
  • Kinemon

Kullanılan: 1 1.2%
  • Momonosuke

Kullanılan: 7 8.5%
  • O-kiku

• Bunlarla alakası yok

Kullanılan: 26 31.7%
  • Raizo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kawamatsu

• Ashura

• Denjiro

• Neko

• İnu

• Kullanılan toplam oy
    82
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hainin kimliğni bize kyoshiro söyleyecek bence bu yüzden hiyori ye müttefiklerimize bile benden bahsetme dedi birinin ihanet icinde olduğndan süpelenmişti kendi planını kurması kin ve diğerlerine kimliğni aciklamamsı bunu gösteriyo.

Hainin kimliğni bize kyoshiro söyleyecek bence bu yüzden hiyori ye müttefiklerimize bile benden bahsetme dedi birinin ihanet icinde olduğndan süpelenmişti kendi planını kurması kin ve diğerlerine kimliğni aciklamamsı bunu gösteriyo.
Denjiro veya Law ikisinden biri veya ikisi de haini farketmiş olma ihtimalleri yüksek. Şöyle bir şey olma ihtimali var hainin kimliği açıklanacağı zaman Momonosuke'nin falan bunu engelleyeceğini hain de Momo'ya karşı sadakat besleyebilir. Hainin motivasyonunu da bilmiyoruz. Muhtemelen öyle bir şey oldu ki siz de olsanız siz de yapardınız olabilir. Ben nedense Kanjuro ve Orochi arasında bir ilişki varmış gibi hissediyorum belki aynı klandan olabilirler veya kanjuro veya babası falan o klana hizmet ediyor olabilir.

Kuş çizimini ikna edici bulsam ve Kanjuro'nun yakalandığında meyvesiyle kolayca kaçabilecek olmasına rağmen kaçmamasını saçma bulsam da Kanjuro seçeneğini işaretlememiştim. 9 Kın içinden çıkmaz düşüncesi ağır basıyordu @cevozby tebrik ederim.

An itibariyle Kanjuro diyen 10 kişiyi tebrik ederim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık