Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Uçan_Terlik

Her meyvenin gücü kısılmış ancak en çok eneldir.Luffy hariç

Yami yami gücü nası kısılmış diyorsunuz anlamıyorum 2. meyveyi yiyebiliyor bence abartılmış bi meyve bence Marco meyvesi kışılmış belli noktadan sonra hasar almaya başlıyor atack yönü zayıf bir meyve.
2 meyve yiyebilme yetenegi yami yami gücüylen alaklı degil yiyen kişiylen alakalı olması gerek neden yami yaminin gücüylen yaptıgın bir kara delik ile animede ki kara delik arasında cok fark var

bence marco nun gücü tam oturmus en cok onun meyvesini seviyorum müthiş daha ne olsun her meyvenin bir zayıflığı olmalı bence

ekotim

dokunma zorunlulugu meyveyi cok etkisiz kılıyo.En cok hakkı yenen o bence.

meyveler ne kadar güçlü olsada. ODA'nın bazı kısıtlamaları konusunda sizinle hem fikirim ama meyve kullanıcısı ne kadar yetenekli ise meyvde o kadar güçlüdür. goro goro enel yerine shanks veya BB gibi güçlü bir kişide olsaydı, yıldırımlı yumruklarda atardı. kage kage ise moria gibi ezik birini güçlü biri haline getirmiş. birde meyvelerin bazı özellikleri kısılmasa yenilmez olur. bu da saçmalıktır.

buggy nin meyvesi çok farklı atraksiyonlar yaratabilicekken sahibinden dolayı kısıldığını düşünüyorum hız , kullanışsızlık , açığı çok belki 3d2y de düzelmiştir ne diyelim.
smokerın meyvesi var bide dumanın özelliği bence görüş alanını kapatmak daha geniş alanlara yayılabilmeli hatta rakibini zehirleyebilmeli.
bu ikisi benim önemli gördüklerim.

Roronoa Zoro

Siz Buggy`e laf etmişsiniz.... Şaka bir yana Buggy`e yapılan adaletsizlik.

osqun_TR

Goro goro meyvesi kesinlikle bence de en çok kesilme yapılan meyve yazık günah yav o kadar güçlü meyveye bu yapılır mı !!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık