Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu serideki guç dengeleri cok degisik croconun 2 yil oncesiyle degerlendiriyorsunuz ve dofun ezik adamlarina yenilir diyorsunuz Suan ki croconun ne seviyede olabilecegini hic dusunmuyorsunuz.Ben tayfanin 1-2 arc icinde crocoyla karsilasicagini düsünüyorum crocoyu yine suan bizim tayfada luffyden baskasi yenemez.

Sağ eli ile dokunduğu her şeyin içindeki suyu çekiyormuş.Yani kar falan dinlemez.
undefined
Sağ eliyle su yu kurutabilseydi nehirleri kurutmak için fırtınalar vs yaratmazdı. öyle bir yeteneği gelişmediği için tam bilmiyorum ama 3-5 sene arabastayı kurutucam diye plan yapmadı gider 5dk suyu çeker bilemedin 5-6 ayda ülkeyi ele geçirirdi. Bu yüzden söylediğim gibi belki kimya öğrenmesi gerekiyordur. Yeteneğin temeli belirli bir miktar suyu emek olarak görülüyor arabasta da nesnelerin içinden suyunu çekmek yanı kurutmak.Ama belirli bir seviye ve bilgi gerektirir suyun içindeki suyu çekmek gibi bir şey linki de attım örnek olarak.

Bu serideki guç dengeleri cok degisik croconun 2 yil oncesiyle degerlendiriyorsunuz ve dofun ezik adamlarina yenilir diyorsunuz Suan ki croconun ne seviyede olabilecegini hic dusunmuyorsunuz.Ben tayfanin 1-2 arc icinde crocoyla karsilasicagini düsünüyorum crocoyu yine suan bizim tayfada luffyden baskasi yenemez.
Monster trio ve Franky alır.

Luffy zaten aldı.Monster trionun diğer iki üyesine gelirsek onlarda tayfacak zor aldıkları px'i en fazla iki hamlede alacak güçteler.Franky desen onlardan fazla aşağı kalır bi yanı yok bence Franky Shogunda rahat alır. ;) .Keşke sırf muhalif olmak için mesaj atacağına çürütmeye çalışsaydın :(

Luffy zaten aldı.Monster trionun diğer iki üyesine gelirsek onlarda tayfacak zor aldıkları px'i en fazla iki hamlede alacak güçteler.Franky desen onlardan fazla aşağı kalır bi yanı yok bence Franky Shogunda rahat alır. ;) .Keşke sırf muhalif olmak için mesaj atacağına çürütmeye çalışsaydın :(

Roronoa Zoro

Zaten Alabastadaki Croco dan bahsediyoruz, 2 y sonraki Croco dan değil

Crocodile bence 2 y aradan sonra Bartolomeo ayarı falan olur total güç olarak belki biraz daha güçlü

Daz Bones ta , Gladius tan biraz daha güçlü olabilir ya da o ayara gelir

Forumda gülmekten başka afedersiniz bi halt bilmeyen bi trolün cirit atması forum adına üzücü.Ben görmezden gelme konusunda iyiyimdir benim açımdan sorun değil.

Croco boya gelirsek.Bir sbs de oda şöyle diyor:

S: 76. ciltteki 762. Beyaz Şehir isimli Law'ın Cora-san'a sokulduğu bölümde Cora-san'ın tuttuğu gazetedeki yazıda Crocodile görünüyor. Yazının içeriği nedir?
C: Crocodile'ın 30 yaşında olduğu zamandan bir yazı. O genç, Shichibukailerden biri ve hatta Beyazsakal'dan ağır bir yenilgi aldıktan sonrası. Korsan avlayan bir Shichibukai olarak Alabasta Krallığı'na göz koydu. Bu yazı onun kahramanca faaliyetleri hakkında bilgi veriyor.

Yani o sırada 30 yaşındaysa Luffy'ye yenildiğinde 46 falan oluyor galiba.Yani en verimli zamanlarında yenilmiş Luffy'ye ;) .Daha hala bu adamdan ciddi güç artışları bekliyorsunuz :D .

Forumda gülmekten başka afedersiniz bi halt bilmeyen bi trolün cirit atması forum adına üzücü.Ben görmezden gelme konusunda iyiyimdir benim açımdan sorun değil.

Croco boya gelirsek.Bir sbs de oda şöyle diyor:

S: 76. ciltteki 762. Beyaz Şehir isimli Law'ın Cora-san'a sokulduğu bölümde Cora-san'ın tuttuğu gazetedeki yazıda Crocodile görünüyor. Yazının içeriği nedir?
C: Crocodile'ın 30 yaşında olduğu zamandan bir yazı. O genç, Shichibukailerden biri ve hatta Beyazsakal'dan ağır bir yenilgi aldıktan sonrası. Korsan avlayan bir Shichibukai olarak Alabasta Krallığı'na göz koydu. Bu yazı onun kahramanca faaliyetleri hakkında bilgi veriyor.

Yani o sırada 30 yaşındaysa Luffy'ye yenildiğinde 46 falan oluyor galiba.Yani en verimli zamanlarında yenilmiş Luffy'ye ;) .Daha hala bu adamdan ciddi güç artışları bekliyorsunuz :D .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık