Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hükümet schibukai bulmak için niye çabalıyo madem Tashigi Croco'yu alt edermis ozaman Tashigi seviyesi denizci komutanlarından yedi kişi seçelim bunlar schi olsun :S

Arkadaşlar tartışacaksanız Alabasta Arc'ındaki Crocodile ile Tashigi'yi karşılaştırın.Bu Tashigi o zamandan beri gelişti de Crocodile armut toplamadı heralde ?

Bu hükümet schibukai bulmak için niye çabalıyo madem Tashigi Croco'yu alt edermis ozaman Tashigi seviyesi denizci komutanlarından yedi kişi seçelim bunlar schi olsun :S
Ee hikaye bu heyecan gerekli nasıl Shanks heyecan için imkansız olsada kolunu verdi,Tashigi'nin şu anki halinden tek yiyecek adamda Sci'ydi işte.

Ee hikaye bu heyecan gerekli nasıl Shanks heyecan için imkansız olsada kolunu verdi,Tashigi'nin şu anki halinden tek yiyecek adamda Sci'ydi işte.
Yav Tashigi nasıl yencek Croco'yu lütfen bi kafanızdaki kurguyu söyleyi ama tek atar falan değil ciddi ciddi bunlar kapış sa ne olur ne bekliyosunuz ??

Yahu neye göre tek yiyor ? Öyle kafadan atıp da bir şeyleri savunmayalım. Asıl Tashigi'nin tek yiyeceği belli iken nasıl tersini savunuyon. Lütfen az daha ciddiyet.

Bu arada ne alaka heyecan gerekliliğyle bunun ?

Alabasta'da ki Crocodile ile mi karşılaştırın ? Yahu Alabasta'da ki Croco'yu bırak Mr2'yi alamaz bu Tashigi. Crocodile diyorsunuz birde.:S

Son düzenleme:

Roronoa Zoro

2 y sonra haki öğrenmiş bir Crocodile'ın Tashigi nin çok çok üzerinde olacağı konusunda hemfikiriz onda sorun yok, ben Alabastada ki ezik Luffy e yenilen Croco dan bahsediyorum, Luffy nin o zamanki en baba saldırısı şuan Px ye attığı Jet Pistol un 10!da 1 i etmez

Bellamy den örnek veriyorum, bu adam 2 y öncesinin G2 siz Luffy sinden tek yiyor, aynı g2 siz Luffy ile Crocodile kıran kırana kapışıyor, haa bu da demektirki Croco 2 y sonraki power up u ile Bellamy nin 2 y sonraki halini rahat yenecek kadar güçlü olacak, yani Tashigi yi rahat alacak olan Bellamy e fark atacak Crocodile

Ama Alabastadaki Crocodile ın durumu malum, Alabasta Luffy nin yumruklarıyla yenildi, Tashigi şuan hem haki biliyor hem de ' Soru ' kullanıyor, Monet e attığı kesiş Alabasta Luffy i biçer

R.lucci güzel açıklamış.Tashigi karşısına cıkan adamlar çok aşırı üst düzey oldugu için küçük görülüyor.Ama öyle Crocodile ile karşılaştıramıyacağım birisi değil.HEm Gl'ın başı için çok üst seviye bir teknik olan Soro'yu hemde Haki'yi kullanıyor.Gayette yener Crocodile'ı.

2 y sonra haki öğrenmiş bir Crocodile'ın Tashigi nin çok çok üzerinde olacağı konusunda hemfikiriz onda sorun yok, ben Alabastada ki ezik Luffy e yenilen Croco dan bahsediyorum, Luffy nin o zamanki en baba saldırısı şuan Px ye attığı Jet Pistol un 10!da 1 i etmez

Bellamy den örnek veriyorum, bu adam 2 y öncesinin G2 siz Luffy sinden tek yiyor, aynı g2 siz Luffy ile Crocodile kıran kırana kapışıyor, haa bu da demektirki Croco 2 y sonraki power up u ile Bellamy nin 2 y sonraki halini rahat yenecek kadar güçlü olacak, yani Tashigi yi rahat alacak olan Bellamy e fark atacak Crocodile

Ama Alabastadaki Crocodile ın durumu malum, Alabasta Luffy nin yumruklarıyla yenildi, Tashigi şuan hem haki biliyor hem de ' Soru ' kullanıyor, Monet e attığı kesiş Alabasta Luffy i biçer
Yahu Alabastada ki ezik Luffy ? Neye göre ezik ? Gidip bu adamı üst kişilerle ya da şimdiki gücüne göre kıyaslarsan ezik kalır. Ama o ara bile koskoaca bir alanı sarsacak çapta ve yeraltında kayadan oluşan bir zemini parçalayıp Crocodile'ı göğe fırltacak kadar şiddetli bir saldırı yapabiliyor.

Crocodile ancak böyle bir atak sonucu yeniliyor. Kral bile imkansız diyip şaşırıyor.

Crocodile vs Luffy şu ana kadar ki en iyi Luffy dövüşü benim gözümde.Croco ile Luffy cidden güzel versus attı.

Çölde Croco Luffy'i harcadı.Kum saati attı önüne.Enel'in gökyüzündeki adama yaptığı gibi kımıldamayacağım, karşılık vermeyeceğim sana 5 dakika doğra,kaynat,pişir beni yen beni dedi.Luffy en net yenilgilerinde birini aldı.

Sarayda Luffy suyu icat edince başta Luffy'i ciddiye almayan Croco şaşırdı ve bocaladı.Belki de haki mi diye korktu.Ne de olsa Croco Yeni Dünyadan geçmişte gelmiş Alabasta'ya.Ama toparlandı ve ciddileşince ortalığı çöle çevirip Luffy'i yine harcadı.

Mezarlığın altında ise antik silahı kaybeden, ülkeyi ele geçirip didik didik ararıma dönen, zaten sana güvenmemiştim şeytan çocuk diyen bir Croco vardı.Luffy ise son derece gaza gelmiş, gözü dönmüş bir halde Croco'ya daldı.Croco orada Luffy'nin gücüne değil Zeff'in belirttiği inanç mızrağına yenildi.

Luffy'nin en temiz, en güzel dövüşüydü bu bana göre.Croco'yu hakkıyla yendi.Ama Croco yenilene kadar gösterdi ki ve kendi de dedi ki Luffy ve Croco o zamanlar farklı sınıflardaki korsanlardı.Tabi şimdi Luffy harcar Croco'yu.Çok ezdiniz Croco'yu Tashigi nedir?O zamanki Croco şimdiki Doffy ile bile vs atardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık