Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Grand Blue

Maalesef. :/ Kuzen muzenden gideceğine umuyorum mangaka gidecekse bundan gider. Tam bir alfa kadın, Iori'yi kuruttu.
ben şahsen kuzenin üvey olma nedenini mangakanın bunları evlendirecek olması olduğunu düşünüyorum büyük ihtimalle seri en sonlarda komedi değil romantik dram olucak bizimki seçim yapmak zorunda kalıcak ve bir kaç bölüm gergin bir ortam olucak

ben şahsen kuzenin üvey olma nedenini mangakanın bunları evlendirecek olması olduğunu düşünüyorum büyük ihtimalle seri en sonlarda komedi değil romantik dram olucak bizimki seçim yapmak zorunda kalıcak ve bir kaç bölüm gergin bir ortam olucak
ben chisacıyım mangaka da zaten en fazla ona yol yapıyor en son yataktan birbirlerine baktıkları sahneden bence birbirlerine vurulduklarını gösteriyodu

Yelloz ile kouhei’nin de arasını yapmaya başladı bu seferki gezide. Sanki bu arktan sonra romantiklik başlıcak, sonlara doğru değil.

Papercut'taki arkadaşların Sad Scanla alakası var mı bilmiyorum ama Sad Scan'ın seriyi Türkçeleştirirken çıktığı seviyenin altında kalmadılar şu ana kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık