Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama Animesi Üzerine

Gintama, göründüğünden fazla derinliği olan bir anime mi?

• Katılıyorum.

Kullanılan: 51 69.9%
  • Çok derinliği olan bir anime değil be...

Kullanılan: 8 11.0%
  • Bu animede derinlik aramak; delinin kuyuya attığı taşın ne kadar önemli olduğunu sorgulamak kadardır

Kullanılan: 14 19.2%

• Kullanılan toplam oy
    73
İzliyorum da. Gintama yaşam stili gibi bir şey. 2 yılda bir kesinlikle izlemeliyim diyorum. HxH'de öyle örneğin.
Ben arada canımın istediği yerleri klip olarak izliyor veya mangadan okuyorum böyle sevdiğim serilerde. Vakit kaybı gibi geliyor baştan başlamak. Kısa kısa animeler önerebilirim izleyecek vaktin olduğunda.

Ben arada canımın istediği yerleri klip olarak izliyor veya mangadan okuyorum böyle sevdiğim serilerde. Vakit kaybı gibi geliyor baştan başlamak. Kısa kısa animeler önerebilirim izleyecek vaktin olduğunda.
Şu an listemde 20 tane anime 15 film var. Ancak yeni önerilere açığım. Hoşuma giden olursa hemen izleyebilirim de.

Bir de ben deneyimlerimi bol bol yazan ve kayıt tutan birisiyim. Tekrar tekrar izlemek bana yeni bakış açıları kazandırıyor. Tavsiye ederim.

Şu hayatta her karakterini sevdiğim, kendime aile bulmuşum gibi hissettiren yegane seri. Hiçbir şey yapmasınlar boş boş geyik yapsınlar kendi arkadaşlarımla çay kahve içiyormuşum gibi hissettiriyor. Çok huzur dolu bir seri. Ha vurdu mu da çarpıyor yere. Off her konuda çok iyi be.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık