Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 ve Charlotte Linlin Beklentileri Karşıladı mı?

Beklentinizi Karşıladılar Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Bigmom şuana kadar yaratılmış en kötü karakter olabilir yahu.
Kata, Oven dışında kayda değer adam yok tayfasinda. Birde Amande çok cool takılıyor oradan bir sıkıntı çıkmaz. Kalanı kafası kırık aptal sürüsü. Ne tayfası tayfa ne kendi adam gibi Yonko.
Ilk karşılaşılan Yonko olmasi kötü oldu. He biraz Kaido tarafına yaradı. Kaido tarafı bokun içindeki pırlanta gibi kaldı bunların yanında
Kaido tarafı da benzer durumda.Sadece dinozor vari görünümlerden kurtarıyorlar.BM nin ilk görünümü ve çocukluğu>şimdi ki hali.

Siz kim oluyorsunuz da Linlin'e dil uzatıyorsunuz? Linlin lobisini karşınıza almayın, sakın böyle bir hata yapmayın, tekrar ediyorum sakın. Aramızda bir sevgi var saygı var.. fakat böyle bir hataya düşmeyin. Ana bu sezon çoşacak. Bekleyin..

Kaido tarafı da benzer durumda.Sadece dinozor vari görünümlerden kurtarıyorlar.BM nin ilk görünümü ve çocukluğu>şimdi ki hali.

All-Star lar bu serinin en seksi yaratıkları olabilir.
Jack in tam bir başıbozuk ve mazoşist olmasi, Queen in trollükleri, King in gizemli duruşu piyuvv iki yıl zaman atlamasindan sonra tamamı aşmış bir grup gösteremedi bile Oda.

Ben herkes dinazor ya da herkes yiyecek meyvesi sahibi kısımlarına takılmıyorum bu arada. Karakterlerin ne kadar ağırlıkları var buna bakıyorum. Ki Jack Mamut o herkesin dinazor olması olayını bozuyor.

He bu benzerlikler Oda nın artık yavaslamasiylada alakalı. Kendini taklit ediyor, kendi kurgusundan çalıp benzerlikler var ayağına düşünmeyi daha iyisini yapmayı reddediyor, yaşlandı, bir iki yıla yaşlı nobranliğıda başlar. Hayatın olağan akışında Oda nın kolaycılığa kaçmasını kabul ettim ben. Seri sonuna 250 sayi civarı bir şey kaldi bana göre. Özgün iki meyve çıkarabilirse öpüp başıma koyarım.

Siz kim oluyorsunuz da Linlin'e dil uzatıyorsunuz? Linlin lobisini karşınıza almayın, sakın böyle bir hata yapmayın, tekrar ediyorum sakın. Aramızda bir sevgi var saygı var.. fakat böyle bir hataya düşmeyin. Ana bu sezon çoşacak. Bekleyin..
Hayır zaten ananın bir şey yapmasına da gerek yok ki. Kadın zaten elbaf'ı birbirine katmasıyla, rocks'a katılmasıyla, tüm dünya tarafından korkulan bir yonkou olmasıyla kendini fazlasıyla kanıtladı. Kaidou gibi tayfa içi ihanet yaşamaması da çabası.
10 arc'tır düzgün vs'si olmayan adam'ın fanları yine iş başında...

Germa çöpün çöpü de BM hayvan gibiydi. Karakteri hal ve hareketleri vs ofsayt ama gücüne diyecek bir şeyim yok. Konumunu sonuna kadar hak ediyor. Gerçi o mal anlarından birinde Akainu'ya denk gelse ölür ama her zaman bu kadar kafası güzel olmuyor demek ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık