Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel meyve ama suikast-gizlilik gerektiği zaman kullanışlı 1vs1 karşılaşmada bir işe yaramıyor. Bu açıdan düşündüm. Corazon ve Kinemon'un meyveleride buna benzer.
Olabilir ama çoğu meyve de sıkıntılar var bu konuda. Fakat Mane Mane gerçekten çok tehlikeli bir meyve kaos yaratma açısından. Çok önemli birine dokunsan ve onun şekline bürünüp istediğin yere girme imkanın var. Bunu Alabasta-Impel Down-Wanoda da gördük. Corazon'un meyvesine bakarsan tam casusluk meyvesi, istediğin yerde sessiz hareket edebilirsin. Meyveleri sadece dövüş gücü olarak düşünmemek gerekli. Yani ''Bu meyveleri çok güçlü kişiler yese ne olurdu'' diye düşünmek gerekli, dövüş içinde bile rakibin sesini duyup fark etme olayı var bu seride mesela. Bu tip bir kişi yese meyveyi potansiyeli daha fazla olabilirdi misal. Böyle bir noktada da bu meyvelerden çok çok kötü meyveler olduğunu görebilirsin...

Olabilir ama çoğu meyve de sıkıntılar var bu konuda. Fakat Mane Mane gerçekten çok tehlikeli bir meyve kaos yaratma açısından. Çok önemli birine dokunsan ve onun şekline bürünüp istediğin yere girme imkanın var. Bunu Alabasta-Impel Down-Wanoda da gördük. Corazon'un meyvesine bakarsan tam casusluk meyvesi, istediğin yerde sessiz hareket edebilirsin. Meyveleri sadece dövüş gücü olarak düşünmemek gerekli. Yani ''Bu meyveleri çok güçlü kişiler yese ne olurdu'' diye düşünmek gerekli, dövüş içinde bile rakibin sesini duyup fark etme olayı var bu seride mesela. Bu tip bir kişi yese meyveyi potansiyeli daha fazla olabilirdi misal. Böyle bir noktada da bu meyvelerden çok çok kötü meyveler olduğunu görebilirsin...
O açıdan bakarsak her meyvenin kullanışlı olduğu bir yer var. Abuk subuk da bir sürü meyve var Pierre vardı mesela at meyvesi yemiş.Beri beri no mi, Streusen'in-Kuku kuku no mi, İmpel Down'da ki bazı hayvanlar (Zebra falan). Ben önemli kişileri yazdım.

Chopper’ın yediği insan meyvesi. Hatırladıkça sinir oluyorum. Düşünsene cp9 üyesisin, dünya hükümeti bi servet ödeyip sana meyve veriyor. Meyve bu çıkıyor :D

Başka aklıma gelen kötü meyve yok. Bisküvi meyvesi bile öyle iş yapıyor ki bi meyveye kötü demek zor o yüzden.

Ton ton varken kilo kilo gereksiz olmuş. Birkaç tane öyle meyve var o kadar.
Aslında bu da fena meyve değil. Ben insan meyvesini insan yese ne olurdu diye düşünürdüm önceden. Bence şöyle olur bi kas noktası olur hani kaslarını aşırı güçlendiren bi modu tanklaşmak için bi modu olur zeka için bi modu olur hız için modu olur hatta modları meyve uyanışında birlşetirebilir bile belki. Yani düşündüğün kadar kötü olmayabilir.

Aslında bu da fena meyve değil. Ben insan meyvesini insan yese ne olurdu diye düşünürdüm önceden. Bence şöyle olur bi kas noktası olur hani kaslarını aşırı güçlendiren bi modu tanklaşmak için bi modu olur zeka için bi modu olur hız için modu olur hatta modları meyve uyanışında birlşetirebilir bile belki. Yani düşündüğün kadar kötü olmayabilir.
Öyle modlar yok zoanlarda. Chopper hapla yapıyor onları. Meyveyi yediğinde girebileceğin üç form olacak:

1-Full insan
2-Yarı insan+yarı insan
3-Meyvesiz halin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık