Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karga King özel tür karizma ve baya yakışıklı bir abimiz ama Kral haki ve meyve uyanışı göremedik vs bitti ileride vivre card bilgisinde Kral haki+Meyve uyanışına sahiptir ibaresi görürsek King=Karakuri denebilir.
Güncel halleriyle Karakuri>King :sapkali:

Boş vaktim olunca zaman atlaması sonrası luffy’nin ve kata’nın hasar gücü hakkında uzun bişey yazsam iyi olacak. Çok komik iddaalar var hasarları azmış gibi.

Evet ben King'in saldırı gücü Akainunun bütün saldırılarından daha güçlü demişim gidip Akainunun manga sayfası atıyorlar.

Dediğim gibi anlamak isteyen anlar daha Luffyi 10 saat dövüp yenemeyen adamın saldırısı magma saldırısından daha güçlü demek için gözü dönmüş olmak gerek herhalde.

Evet ben King'in saldırı gücü Akainunun bütün saldırılarından daha güçlü demişim.

Dediğim gibi anlamak isteyen anlar daha Luffyi 10 saat dövüp yenemeyen adamın saldırısı magma saldırısından daha güçlü demek için gözü dönmüş olmak gerek herhalde.
Katakuri Luffy'i 1 gün uğraştı yenemedi de sanki King 5 dakikada yenecek miydi? :D Luffy'nin karşısına çıksaydı yüksek ihtimal saat sürmezdi yenilmesi. Ne Katakuri gibi logia savunması var, ne normal hızı Katakuri kadar hızlı, ne geleceği görebilecek kadar k.haki sahibi, nede Luffy'nin hakili yumruğunu kıracak kadar b.haki sahibi, leş biri. Katakuri dediğimiz adam meyve uyanışını açmış, alanı istediği gibi kontrol ediyor. Logia savunması var, geleceği görüyor ve SM'ye üstünlük sağlayacak kadar hızlı. Dövüş aklını saymıyorum bile.

Akainu'ya gelecek olursak, Akainu King'in alevlerinde magma banyosu yapar.

Kimse King Akainu kadar güçlü saldırıyor demiyordur.Ama ejder saldırılarının en az güçlü mochi kadar iyi olduğu bariz.Magma gibi olduğundan daha tehlikelidir zaten.Zoro nereye atlayacağını şaşırıyor.Zoro’nun saldırılardan kaçmasını da pek anlamış değilim gerçi.Rakibin atak gücü çok fazla olunca böyle yapıyor Oda ölümcül saldırıları hep savuşturuyor bizim tayfaya.Mesele yumruk yemek olunca sıkıntı yok ama geri kalanlar bizim tayfaya isabet etmiyor.Gaga saldırısı diye güldüğünüz şey isabet etse Ace gibi delik açılacak belki de.Ancak Zoro hayvanının içgüdüleri yüksek belli ki tehlikenin kokusunu iyi alıyor.

Karga King özel tür karizma ve baya yakışıklı bir abimiz ama Kral haki ve meyve uyanışı göremedik vs bitti ileride vivre card bilgisinde Kral haki+Meyve uyanışına sahiptir ibaresi görürsek King=Karakuri denebilir.
Güncel halleriyle Karakuri>King :sapkali:
Bir şey diyeceğim. Yabancı kalmadığın alıştığın bir şey. Sen yine haklı çıktın bea. Bizim tayfadan King illede daha güçlü diye baskılayanlar yansın bu duruma. :hhh: @"KaraKral" da seninle birlikte haklı çıktı. xD xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık