Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King'in olayını açıklıyorum.

Sanji, Lunarian ırkının nasıl yok edilebildiğini soruyor Queen'e. Queen'de bunun cevabını kendin bulmalısın diyor. Buradan yola çıkarak şunu anlıyoruz, bu ırka zarar verebilmek için bilinmesi gereken küçük bir ayrıntı var. Bunu çözdüğün zaman KING çantada keklik. :d King'e zarar vermemizi sağlayacak ayrıntı nedir?

Kanat ya da Ateş. Kanatları keser, ateşi söndürürsen King ölür!

Bu ikisi dışında çözebileceğin bir detay yok zaten. Sırrı kral haki olsa çözemezsin, b haki olsa çözemezsin, hiç bir şekilde zarar verilmeyen bir bedeni olsa çözemezsin ki burada aslında zarar görebildiğini ancak bir şeyleri kavrayıp ona göre sıralı şekilde zarar vermemiz gerektiğini anlıyoruz. Şöyle; önce ateşi söndür sonra kes ya da önce kanadı kes sonra öldür.

Zoro'da sadece kanatlarına ve ateşe odaklandı fark ederseniz. Başka bir olayı olacağını sanmıyorum.
Cildiyle ilgili olabilir. Komple kapalı...

Zoro'nun saldırı gücü ve bitiriciliği Luffy'den her zaman daha iyiydi. Öyle de kalmaya devam edecek. Bazı şeyler seri başından beri aynı beyler; değiştiremezsiniz.

Zoro'nun, Wano arcından sonraki alacağı ünvan açıklandı. Söylentilere göre "The Butcher" düşünülüyormuş. Oda bir röportajında ağzından kaçırmış.
Kaido'nun boynuzlarından zaten anlamamız lazımdı böyle bir şey olacağı. Wano sonu tüm yoksullara meze olacak, koca yiğit.

Son düzenleme:
King'in olayını açıklıyorum.

Sanji, Lunarian ırkının nasıl yok edilebildiğini soruyor Queen'e. Queen'de bunun cevabını kendin bulmalısın diyor. Buradan yola çıkarak şunu anlıyoruz, bu ırka zarar verebilmek için bilinmesi gereken küçük bir ayrıntı var. Bunu çözdüğün zaman KING çantada keklik. :d King'e zarar vermemizi sağlayacak ayrıntı nedir?

Kanat ya da Ateş. Kanatları keser, ateşi söndürürsen King ölür!

Bu ikisi dışında çözebileceğin bir detay yok zaten. Sırrı kral haki olsa çözemezsin, b haki olsa çözemezsin, hiç bir şekilde zarar verilmeyen bir bedeni olsa çözemezsin ki burada aslında zarar görebildiğini ancak bir şeyleri kavrayıp ona göre sıralı şekilde zarar vermemiz gerektiğini anlıyoruz. Şöyle; önce ateşi söndür sonra kes ya da önce kanadı kes sonra öldür.

Zoro'da sadece kanatlarına ve ateşe odaklandı fark ederseniz. Başka bir olayı olacağını sanmıyorum.
bencede böyle bir şey olabilir. O giydiği giysede sanki hasar yiyen yeri logia ateşi gibi dağlayıp düzeltiyor sanırsın. Acaba ondan mı giysisi,maskesi var anlamadım. Ben büyük ihtimal böyle düşünüyorum kanatlara abanmalı

@Alpamis Son bölüm yorumunu alıntılayamadım… onunla ilgili yazcam :D

Son sahne de Zoro “What” diyor demişsin ama ondan sonra da Luffy’nin dediklerini düşünüp… “That’s Right” diyor. Yani orada artık Zoro kral hakisi olduğunu kabulleniyor. Orada Luffy’nin dediği laf “Dünyanın en güçlü kılıç ustası demek he… daha azı beni kötü gösterirdi” diyor… Zoro da orayı hayal edip… Haklısın sonuçta arkadaşlarıma söz verdim gibi bir şey söylüyor. Yani ben Dünyanın en güçlü kılıç ustası olacak adamım ve zirveye çıkmak benim arkadaşlarıma borcumdur… haklısın bende bu güç var demeye getiriyor… :D

@Alpamis Son bölüm yorumunu alıntılayamadım… onunla ilgili yazcam :D

Son sahne de Zoro “What” diyor demişsin ama ondan sonra da Luffy’nin dediklerini düşünüp… “That’s Right” diyor. Yani orada artık Zoro kral hakisi olduğunu kabulleniyor. Orada Luffy’nin dediği laf “Dünyanın en güçlü kılıç ustası demek he… daha azı beni kötü gösterirdi” diyor… Zoro da orayı hayal edip… Haklısın sonuçta arkadaşlarıma söz verdim gibi bir şey söylüyor. Yani ben Dünyanın en güçlü kılıç ustası olacak adamım ve zirveye çıkmak benim arkadaşlarıma borcumdur… haklısın bende bu güç var demeye getiriyor… :D
Ama şaşırıyor sonuçta. Arkadaki bayılanlardan haberi yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık