Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamen varsayım üzerine kurulu bir yorum.İleri seviye silahlanma+h.haki gibi güçler varken kimse Jozu'nun 2,3 hamlede gitmeyeceğini garanti edemez.Garp hayatı sorgulatır Jozu'ya.
Marco'ya sorgulattığı gibi mi ? Hahaha.

Garanti etmiyorum tabi. Sengoku ve Garp için. Lakin Aokiji dışında hiçbir amiralin Jozu'yu o kadar rahat yenemeyeceği çok açık. Ki Jozu'nun dikkati dağılana kadar Aokiji'nin Jozu'ya bir şey yapamadığını düşünürsek...

Marco'ya sorgulattığı gibi mi ? Hahaha.

Garanti etmiyorum tabi. Sengoku ve Garp için. Lakin Aokiji dışında hiçbir amiralin Jozu'yu o kadar rahat yenemeyeceği çok açık. Ki Jozu'nun dikkati dağılana kadar Aokiji'nin Jozu'ya bir şey yapamadığını düşünürsek...
Evet.Akainu'ya,Kizaru'ya kafa atan adama hayatı sorgulattı Garp.O Marco da King+Queen'le dövüşüyordu iyi da kötü.Her bir amiral o elmas savunmasını aşar.Akainu kötürüm bırakır hele Jozu'yu.

Evet o Jozu'yu da çok kasmadan halletti.King keşke beraberliğe yatabilse tek kılıçla yenilecek bu gidişle :D King Jozu arasındaki farkı bilmiyorum ben.King'in Jozu'dan çok daha üstün bir tarafını göremedim.Sırrını öğrenmek zorunda kalan ileri seviye haki kullanamayan Zoro.Zoro'dan 10 kat daha donanımlı Kuzan'ın böyle şeye ihtiyacı yok.
Kasmadan halletti dediğinin açılımı : Gözlerimi dört açam açık versin de indirem.Bu sana göre düşük zorluk oluyor.:hhh:Trollemekten de sıkılmadın.

Kasmadan halletti dediğinin açılımı : Gözlerimi dört açam açık versin de indirem.Bu sana göre düşük zorluk oluyor.:hhh:Trollemekten de sıkılmadın.
Jozu nasıl vurabilmiş Aokiji'ye bir atsana manga'dan resmini ve ikisinin de açık anında kime ne yaptığını da atsana :D Fazla kasmayın Amiraller sizin sandığınız gibi küçük adamlar değiller. Yok Jozu'ymuş Doflamingo'ymuş Cracker falan bunların esamesi okunmaz bu adamların yanında.

Evet.Akainu'ya,Kizaru'ya kafa atan adama hayatı sorgulattı Garp.O Marco da King+Queen'le dövüşüyordu iyi da kötü.Her bir amiral o elmas savunmasını aşar.Akainu kötürüm bırakır hele Jozu'yu.
Garp Marco'ya buraya gelme, burda ben varım yeğen mesajını gayet iyi verdi, evet. Lakin Marco sağa sola koşturmaya onu bunu kurtarmaya ve Akainu'nun magmaya kafa atmaya devam ediyordu. Yanisi şu. Konu Garp Sengoku falan değil. Konu X amiralin Jozu'yu öyle kolay(15-20 dakkada) alamayacağı. Sen buradan yola çıkarak King'i de duman ederler diyorsun Jozu'nun da King'in de hakkını yiyorsun. Zoro King'le dövüşüyor diye King'i en güçlü sağ kol yapma amacım yok. Söz meclisten dışarı Luffy Katakuri'yle dövüştü diye Katakuri'yi en güçlü yapanlar gibi..

Ee Jozu da bu adama açık anında omzu attı zaten.Birisi kan aldı,diğeri kolu+façayı aldı daha zorlamaya gerek yok.
Jozu nasıl vurabilmiş Aokiji'ye bir atsana manga'dan resmini ve ikisinin de açık anında kime ne yaptığını da atsana :D Fazla kasmayın Amiraller sizin sandığınız gibi küçük adamlar değiller. Yok Jozu'ymuş Doflamingo'ymuş Cracker falan bunların esamesi okunmaz bu adamların yanında.
Bizim konumuz o değil ki.Biri amiral diğeri Yc2 o kadar fark olsun.Miyata düşük zorlukta alıyor dedi bende öyle olmadığını net biçimde anlatıyorum.Düşük zorlukla alacağın adama Elmas Jozu diye hazırola geçmezsin.

Bizim konumuz o değil ki.Biri amiral diğeri Yc2 o kadar fark olsun.Miyata düşük zorlukta alıyor dedi bende öyle olmadığını net biçimde anlatıyorum.Düşük zorlukla alacağın adama Elmas Jozu diye hazırola geçmezsin.
Reis kim nerede hazır ola geçmiş ya ben mi yanlış okuyorum seriyi olmayan şeyler üzerinden yorumlamayın Doflamnigo'da Aok karşısında huf huff çekiyordu. Birini 3 bölüm boyunca toplasan 1 saat tutunca onu hazır ola mı geçirmiş oluyorsun.

Reis kim nerede hazır ola geçmiş ya ben mi yanlış okuyorum seriyi olmayan şeyler üzerinden yorumlamayın Doflamnigo'da Aok karşısında huf huff çekiyordu. Birini 3 bölüm boyunca toplasan 1 saat tutunca onu hazır ola mı geçirmiş oluyorsun.
Ne demek istediğim anlaşılmıştır kasmaya gerek yok asker pozisyonu diyorum açmaya gerek yok fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık