Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence Yamato, Yc3 (Jack,Jozu,Cracker...) seviyesi iki karakteri alabilir mi?
Güçleri uygun olsa zorlayabilirler takım savaşı olduğu için. Ama kınlar gibi düz dalan jack tarzı adamları alır.

Kaido gibi bi yandan darbe alırken diğer yandan vuracak kadar dayanıklı değil. 9 kından iyi performans gösterdi diye 9 kını tek başına indirecek değildir ama 2 tane yc3 alabilir bence.

Son düzenleme:
Güçleri uygun olsa zorlayabilirler takım savaşı olduğu için. Ama kınlar gibi düz dalan jack tarzı adamları alır.

Kaido gibi bi yandan darbe alırken diğer yandan vuracak kadar dayanıklı değil. 9 kından iyi performans gösterdi diye 9 kını tek başına indirecek değildir ama 2 tane yc3 alabilir bence.
Çatı performans farkına göre yamato>9 kın.

9 kını kaç süpernova alır? Bence luffy, zoro, kidd ve law haricindeki 7 süpernova yetmez. Bunlardan da birini eklemek gerekir.
Burada Yamato'nun onları tek başına alabileceğini söylediğini sanmıştım
Öyle değilse sorun yok
Bence de Yamato aynı anda 2 kını alır ama bu kınlar Yc3 seviyesi olmaz.
Ayrıca Yc3 seviyesi bir Kızıl kın olduğunu sanmıyorum
2 tane Yc3 seviyesi adamı almayı da Yonkou'lar ve Luffy dışında adadaki kimse yapamaz gibi (Çok düşük bir ihtimal olarak Marco da eklenebilir)

Herhangi bir imparator sağ kolu bile 2 Jack'i alabilir.Yamato ise rencide eder.Sağ kollar ile 3.komutanlar arasında uçurum var.Anlaşılmış olması lazım.Yamato ise sağ kolların da maalesef üzerinde biri gibi duruyor.

Burada Yamato'nun onları tek başına alabileceğini söylediğini sanmıştım
Öyle değilse sorun yok
Bence de Yamato aynı anda 2 kını alır ama bu kınlar Yc3 seviyesi olmaz.
Ayrıca Yc3 seviyesi bir Kızıl kın olduğunu sanmıyorum
2 tane Yc3 seviyesi adamı almayı da Yonkou'lar ve Luffy dışında adadaki kimse yapamaz gibi (Çok düşük bir ihtimal olarak Marco da eklenebilir)
Performansları karşılaştırmıştım.

Belli bi farktan sonra sayı önemsizleşmeye başlıyor. Dourikiye baksan 500-1000 asker edecek adamlar monster trio’yu zorlayabiliyordu. Ama tek başına sanji veya zoro’yu 500 kişi karşısına koysan o kadar zorlanmazlar.

kınlar balyoz bloklayacak güçte değildi. Kaido kime vurduysa uçurdu veya indirdi muhtemelen. 9 kişi beraber bi balyoz bloklayacak değiller. Tek tek indiler kolayca.
________

Yalnız aynı kuralın yamato için de işleyeceğini düşünüyorum. Kral hakili saldırılarını bence yc3 ligi durduramaz. 2-3 kişiye karşı o yüzden şans veriyorum. 9 kın beraber olsa huzur vermezler çabuk tükenir diye düşündüm.

Belki yanlış izlenim de almış olabilirim ama kral haki normal bi power up değil. Kral hakisi olmayan birinin saldırı tokuşturabileceğini sanmıyorum. Eski g4 ile kral hakili base luffy karşılaştırsak ben kral hakili hali alır derim.

Son düzenleme:
Sulong İnu+Denjiro+Kawamatsu+Kinemon'un ortak yaptığı saldırıdan çok daha güçlüsünü yapabilen Zoro bir sağ kol olan King karşısında üstün dövüşmüyor (Zoro her şeyini tabii ki kullanmış değil,King'de her şeyini göstermiş değil ama) Sulong İnu'nun,Neko'nun da çapını gördük zaten yaralı Jack ve Peros'u sulonglara rağmen 1.açışlarında indirememişlerdi.Neko ve İnu da yaralıydı tabii.

Jack'in King ile Queen'den nasıl çekindiğini,Cracker'ı yendiği bilinen Luffy'nin Kata'yı yenmesine nasıl imkansız gözüyle bakılmasını falan da dahil edersek fark iyice belli olur.Katakuri son roundda, Cracker'la dövüşen Luffy'den net daha güçlü bir Luffy'ye karşı uyanış kullanmadan denk gitti.Cracker rüyasında yapamaz bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık