Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rocksu kastediyor sanırım. Rocks savaşı ile Odenle karşılaşması arası ne kadar sürüyor @Alpamis ?
Onu anladım ama tam olarak alakasını anlayamadım... çünkü yine bir sürü bilinmezlik var... Wb’nin o an zirve olsa bile ne kadar süredir o zirvesinde olduğu belli mi? Ya da o rocks dövüşün de Roger ve Garp zirve miydi? Ya da Geçen fb’de okuduğumuz Roger vs Wb dövüşü neydi o zaman gibi gibi :D

Onu anladım ama tam olarak alakasını anlayamadım... çünkü yine bir sürü bilinmezlik var... Wb’nin o an zirve olsa bile ne kadar süredir o zirvesinde olduğu belli mi? Ya da o rocks dövüşün de Roger ve Garp zirve miydi? Ya da Geçen fb’de okuduğumuz Roger vs Wb dövüşü neydi o zaman gibi gibi :D
İşine gelen zirvede olsun işine gelmeyen olmasın @Alpamis gibi takıl.

Üstelik Roger vs WB bölümünde bu iki karakterin bir birini yenmemiş olduğu da çok açıktı, sadece tayfalar halinde bile bir çok kez karşılaşmışlar ama işte hep aynı yere çıkıyoruz tutunacak dalın kalmayınca fidandan çınar yaratıyorsun :hhh:

İşine gelen zirvede olsun işine gelmeyen olmasın @Alpamis gibi takıl.

Üstelik Roger vs WB bölümünde bu iki karakterin bir birini yenmemiş olduğu da çok açıktı, sadece tayfalar halinde bile bir çok kez karşılaşmışlar ama işte hep aynı yere çıkıyoruz tutunacak dalın kalmayınca fidandan çınar yaratıyorsun :hhh:
Gerçekten ilginç reyiz. Hayır seri içinde Roger ve Wb rekabeti bu kadar gözümüze sokulmasına rağmen, Hala 4v2 oldu, yok Roger>Wb ama baksan ortada öyle bir şey yok ksjskksks

Hahah Roger ve WB rekabet içinde miydi? La adamlar kanka çıktılar.:D Roger'ın en büyük rakibi olarak da Xebec söylendi zaten sonrasında.:D Ayrıca WB yaş olarak Roger ve Garp'a göre de küçük. Rocks zamanı güzel bir dayak yemişler işte. O dayaktan sonra Kaido, Big Mom ve WB gelişmiş. WB büyük ihtimal meyveyi de ondan sonra yiyor.:D

6-7 yıl var galiba. Tam hatırlayamadım. WB büyük ihtimal meyveyi sonra yiyor.:D
Yani o mantıkla bakılınca Rogerın da bir o kadar süresi vardır güçlenmek için. Çok takılmaya gerek yok. Roger ve Garp birleşerek baya baya Kayaların sonunu getirmiş. Wb en güçlü halinde miydi ya da Roger ya da Garp, bunlar bizim için muamma.

Yani o mantıkla bakılınca Rogerın da bir o kadar süresi vardır güçlenmek için. Çok takılmaya gerek yok. Roger ve Garp birleşerek baya baya Kayaların sonunu getirmiş. Wb en güçlü halinde miydi ya da Roger ya da Garp, bunlar bizim için muamma.
Bence de gelişmişlerdir ama WB büyük ihtimal o sıra meyvenin de etkisi ile çağ atlamıştır.:D

Sırf Wb hiçbir türlü arkada kalmasın diye, Wb’nin KK’lik de gözü yoktu muhabbeti yaptı Oda. Daha ne olması gerekiyor rekabet ve denklik için acaba? :D

Hayır bir de basit bir hesap yapınca. Wb’nin, Roger dövüşünde kullandığı hakiye bakınca gayet potansiyelli ve meyvesiz de sağlam bir adam olduğu gözüküyor. Şimdi bu adamın hakisi de mi meyve yiyince level atladı yani? Meyvesi haki seviyesi mi yükseltiyor sjsjjsks Yani kısacası bu yönden bakınca Wb, Roger’ın o zamanlar da ne kadar gerisinde olabilir ki?... Ama yine de 4vs2 olmuştur çünkü Roger hasır şapkanın eski sahibi ksjsksksk

Hayır bir de basit bir hesap yapınca. Wb’nin, Roger dövüşünde kullandığı hakiye bakınca gayet potansiyelli ve meyvesiz de sağlam bir adam olduğu gözüküyor. Şimdi bu adamın hakisi de mi meyve yiyince level atladı yani? Meyvesi haki seviyesi mi yükseltiyor sjsjjsks Yani kısacası bu yönden bakınca Wb, Roger’ın o zamanlar da ne kadar gerisinde olabilir ki?... Ama yine de 4vs2 olmuştur çünkü Roger hasır şapkanın eski sahibi ksjsksksk
Adamlar Ps5 bekliyordu gameboy'a kaldılar bırak oynasınlar az daha :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık