Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Worstgendekiler büyük hayal gücüne sahip kişiler çünkü.Zoro düşük zorlukta şu an Kaido, seri sonu Roger alıyor orada.Bizim forumdakilerin yorumlarının çok daha iyi olduğu bir gerçek.Mangadaki portresi çok daha iyi olan bir karakteri örnek vererek anlatıyorum bana göre mantığının yanlış olduğunu göstermek için.Onu bile kafanda kurmuş diyorsun yahu.Perospero 700 milyonluk adam senin için sayılardan gideyim.700 milyonluk adamı tutabilen,onla dövüşebilen İchiji Oven'ın fişini çekemiyor,Queen'in Linlin'i tanklayamadığı yerde,Linlin tanklayabilen Bege bu adamı indiremiyor,Gözle görülmeyecek kadar hızda hareket eden Sanji'nin saldırısını yine fişini çekmiyor.Koskoca denizi kaynatıyor,tüm balık adamları zora sokuyor adam.

Bütün bunlara karşılık Pedro'nun en iyi göstergesi ezik Tamago'ya üstün gelmek.Ki Tamago'nun ödülü yine daha yüksek Pedro'dan.Vito partideki kendisine göre canavar olan kişileri sayarken Tamago ya da Pekoms'u dahil bile etmiyor Daifuku ve Oven'dan,Compote'den bile bahsederken.Burdaki isimlerin hepsinden zayıf yani o Tamago ve Pekoms.
Onlar ayakçı, görünürde bütün işleri ona yaptırıyorlar. O yüzden ödülleri daha fazla. Oven ve Daifuku kendi adalarında kek,çay tüketiyordur.

Bölüm konusuna flood yapmayayım buraya yazayım.

10 tane numbers varmış. Bunlar destedeki 10 sayı işte.

Yani Ace aslında Yamato imiş beklentisi olan üzülsün.

Ace King'in üzerinde değil en aşağıda oluyor bu halde.

Kafama takıldı burada yazayım dedim.
Oden, Kaido'yu özel kılıç Enma ile kesti.
Kinemon, Kaido'yu alelade kendi kılıcıyla kesti.
Buradan Kinemon>Oden diyebilir miyiz?

Yoksa Enma haki emdiği için kimse yüzüne bakmıyor diye özel olduğu uydurulmuş, Kinemon'unki gibi alelade bir kılıç mı? Ama alelade bir kılıçsa neden haki emiyor?
Kafamda deli sorular.

Kafama takıldı burada yazayım dedim.
Oden, Kaido'yu özel kılıç Enma ile kesti.
Kinemon, Kaido'yu alelade kendi kılıcıyla kesti.
Buradan Kinemon>Oden diyebilir miyiz?

Yoksa Enma haki emdiği için kimse yüzüne bakmıyor diye özel olduğu uydurulmuş, Kinemon'unki gibi alelade bir kılıç mı? Ama alelade bir kılıçsa neden haki emiyor?
Kafamda deli sorular.
Kaidou'nun derisi zayıflamış diyip konuyu irdelememek en iyisi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık