Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu göndermeler %99 Nami tarafından geldiği için fark etmiyor kimse. Zoro ağır takılıyor çünkü gerçek bir Alfa erkek. Nami, Vivi ve Robin hepsi ona hastaydı. Sanji bakıp ağlıyo bi köşede.
Şu kılıç ve ıslak kıyafet metaforuna bak. A.Avengers şarkısı gibi..

İkimizde aynı seriyi okuduk, ikimizde gizli olunması gereken görevde durduk yere kendini açık ettiğini biliyoruz.
Durduk yere mi? O durduk yere nasıl oldu işte? :oleyo: Mangada geçen bilgi sıfır. :/

O kısımları animeden izledim ben.

Bu şekilde.
Animede adama katil diyorlar ve durduk yere mi yakalanmış oluyor? Görevi tehlikeye atmamak için de dövüşmek yerine teslim oluyor. :D Ne yapsın öldürmelerine izin mi versin adam? Ki Zoro yakalandığı için görev bozulmadı da.

Mangada ise bu kısımlar yok. Katil diye yakalanıyor sadece. Süreci bilmiyoruz. Boşluğu doldurmak isteyen istediği gibi doldursun tabi.

Animede adama katil diyorlar ve durduk yere mi yakalanmış oluyor? Görevi tehlikeye atmamak için de dövüşmek yerine teslim oluyor. :D Ne yapsın öldürmelerine izin mi versin adam? Ki Zoro yakalandığı için görev bozulmadı da.

Mangada ise bu kısımlar yok. Katil diye yakalanıyor sadece. Süreci bilmiyoruz. Boşluğu doldurmak isteyen istediği gibi doldursun tabi.
Wano'da kılıç taşıma yasağı yok muydu? Yanlış mı hatırlıyorum.

Ayağı yok mu bu karakterin kaçsın boş boş izleyeceğine? Luffy bile o durumda ya döver ya kaçardı. Dur gelem sizle demezdi. Bu mu zeka kullanımı. :D

Wano'da kılıç taşıma yasağı yok muydu? Yanlış mı hatırlıyorum.
Vardı da kimseye söylemediyse? Kin'emonlar sadece başkente git demiş adama. Kılıç taşıma demediler. Deseydiler Law derdi neden kılıç taşıdın diye.

Ayağı yok mu bu karakterin kaçsın boş boş izleyeceğine? Luffy bile o durumda ya döver ya kaçardı. Dur gelem sizle demezdi. Bu mu zeka kullanımı. :D
Kaçsa yine arama posteri çıkacaktı? Yakalandı kesti yine çıktı fark ne? Böyle örnekler verecek ise burada her karakteri rezil edebiliriz. Zoro pek zeki birisi değil zaten. Sadece senin düşündüğün gibi her şeyi kavga ile çözmüyor. Arada nüans var.

Vardı da kimseye söylemediyse? Kin'emonlar sadece başkente git demiş adama. Kılıç taşıma demediler. Deseydiler Law derdi neden kılıç taşıdın diye.

Kaçsa yine arama posteri çıkacaktı? Yakalandı kesti yine çıktı fark ne? Böyle örnekler verecek ise burada her karakteri rezil edebiliriz. Zoro pek zeki birisi değil zaten. Sadece senin düşündüğün gibi her şeyi kavga ile çözmüyor. Arada nüans var.
Sanji gibi zekasını da kullanmıyor. Bir Luffy değil evet ama bir Sanji'de değil. İlk kes sonra sorgula şeklinde düşünüyor karakter.

Benim aklımda hep kılıç taşıdığı için sorun olmuş diye kalmış. Ki ortada bir katil muhabbeti falan da vardı. Eee bizim yeşil öküz de belinde 3 tane kılıç taşıyınca ben buradayım diye bağırmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık