Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Kartal'ı geç, Cavit fanıyım. Ama Baba'nın evlatlarını, yani kardeşlerini kesiyorsa bu Baba'nın öz evladı olsa bile ben bunu saymıyorum. Beyazsakal'ın evlatları Beyazsakal amblemini yüreğinde taşıyanlardır. ;)
WBnin intikamını almak için BB bulmaya çalışan adama oğlu değilse bile oğludur demek yerine bunu dedin.

Nice : )) Şekilci seni

Kadının kişiliğini görmüyor musun para için uçan kuşa takıyor, bu çocukcağız da belli bir WB hayranı, o da kandırmış bebeyi senin baban WB mirasına sahip çık diye. Yoksa WB'nin işi olmaz bu kadınla.
Aslında Wb hep aile deyip duruyordu. Belli ki bu kadından çok çekmiş ki kendine aile aramaya gitmiş

• Like
Tepkiler: KFC
İntikam almıyor ki gitmiş şiçibukay olmuş utanmadan, Karasakal'ın peşinde dolaşacağına miras peşinde geziyor piç. La bırak şimdi elin yaşlı kadınına sövdürecen bana. :)
Annesi yönlendiriyor tamam da BBnin peşinden gitme fikri olan insana ayıp ediyorsun.

Anka meyvesi, ters takla atan güvercin meyvesi yese fanı olurdunuz....

Annesi yönlendiriyor tamam da BBnin peşinden gitme fikri olan insana ayıp ediyorsun.

Anka meyvesi, ters takla atan güvercin meyvesi yese fanı olurdunuz....
Ben olmazdım, Maid Sama'dan Usui meyve yemeden öyle yapıyor ama en büyük haterıyım, seriyi sırf onun için bıraktım. Bebe en yakışıklı anime karakteri ama. ;)

neden :S kanjuro yumruklarını sıkmış bakıyor diye mi :S

aslında smoothienin yakın dövüşü iyi olur hee, iki el ense çektiğini düşünsene :T bi hamle yapıyorsun hop kolunu kaptımı geçmiş olsun suyunu sıkıyor. bi de tepene çıkıp mevlana kıskacı yapsa
Hayır. Kin'emon sırtındaki armayı neden gösteriyor, o kısmı anlamadım. Dikkatimi o çekti.

Gizli kaynaklarımdan gelen bilgilerin ardı arkası kesilmiyor. Bildiğiniz gibi son birkaç senedir Oda bizlere Luffy’nin aksiyonları dışında doğru düzgün aksiyon sunamamıştı. Bunun sebebi hiç de tahmin ettiğimiz gibi üşengeçliğinden değilmiş. Adam haftalık sayı çıkarırken aynı zamanda hazır eli ayağı sağlamken son arcların dövüşlerini hazırlıyormuş. Reverie arkının giriş dövüşü, tayfayı Sabo’yu kurtarmaları için önden yollayan Sanji ile Kizaru arasında olacakmış. Yalvarmalarım sonucu arkadaş dövüşten birkaç panel sızdırdı. Buyursunlar:

Baya iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık