Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğlum işin gücün algı olmuş yok gol yedin yok head shot felan. Bunlara gerek yok. Kendini kandırmaktan başka bir şey degil.

Bir tırmıh darbesi ile bayılan adamın fanısın la.:(
Açlıktan bayıldı. Bak mangada var ama sen yine algı kasıyorsun. Bari algıdan bahsettiğin mesajında algı kasma arkadaş bu nedir ya :oleyo2:

Sadece üç tane kılıç taşıyabildiği için santouryu stilini geliştirmiş :D Yoksa gol yediğiniz nokta Ashura hadi abiciğim :D Zoro boş aforizma kasar kaç tane kılıcın olduğu önemli değil diye sonra ne vereyim abime 9 kılıç ver abime :D
Ashura'da adamın ruhu çıkıyor ortaya sen ne anlatıyorsun :hıh:

Kılıç sayısı ve ağırlığı ile ilgili zaten serinin ilk kapışmalarından birinde cevap alınıyor ne yapalım yani illa onu mu atalım buraya :artiz:

Açlıktan bayıldı. Bak mangada var ama sen yine algı kasıyorsun. Bari algıdan bahsettiğin mesajında algı kasma arkadaş bu nedir ya :oleyo2:

Kılıç sayısı ve ağırlığı ile ilgili zaten serinin ilk kapışmalarından birinde cevap alınıyor ne yapalım yani illa onu mu atalım buraya :artiz:
Bende biliyorum Ashura'nın lanetli bir teknik olduğunu canım hatta Sandai kitetsu yapıyor o tekniği yani o zorluyor o tekniğe Nidai alsın kim bilir belki 18 kılıç tekniği yapar. Kılıçların da ruhu var.

Aynen serinin başında Kuina 2 kılıçla bile yenemedin diyor beni dalga geçiyor.:D O yüzden üç kılıçla çalışıyor. Ağzına da alıyor.:D

Aynen serinin başında Kuina 2 kılıçla bile yenemedin diyor beni dalga geçiyor.:D O yüzden üç kılıçla çalışıyor. Ağzına da alıyor.:D
İşte bahsettiğin gibi kılıç sayısı önemli değil orada da çok net görüyoruz eğer beni desteklemek için yazacaksan önceden haber ver böyle şok ediyorsun şaşırtıyorsun beni xD

Bu bir temenni sadece, o tekniği nasıl yaptığını tam olarak bilmiyoruz diye biliyorum eğer tekniğin sebebi kılıçsa bundan nasıl emin oldun anlatır mısın.
Wano'da emin oldum ya benim için net en azından ben öyle yorumluyorum he kabul etmeyebilirsin ama benim gerçeğim gibi oldu o artık Nidai'yi Luffy'nin bile sezmesi zaten kılıç ustası olan Zoro'nun çok normal sezmesi ama Nidai ayrı bir şey çıkacak Sandai'den güzel bir kılıç keşke Luffy kullansa ama işte kılıç tutmuyor bizimki.

İşte bahsettiğin gibi kılıç sayısı önemli değil orada da çok net görüyoruz eğer beni desteklemek için yazacaksan önceden haber ver böyle şok ediyorsun şaşırtıyorsun beni xD
Kılıç sayısı önemli ama bir de ezik olmak var. Zoro onun önemini ortaya koyuyor.:D

@Res

Kuina'dan 2001 kere eğitim almış.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık