Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La sanki senin lobinin ismi uygundu.
"Kendimce küçük bir adam olsun huzurlu şekilde orada yaşayayım" demiş adam için "Kaos efendileri" demişin. :hhh:
Sizin lobiyi tek mesajla bertaraf edebilecek güç vardı elimde. Şanslısınız, lobi savaşları ertelendi. :D
Haterlık yapacağım diye de çamur atılmaz ki.

Joker = Kaos demektir.Kaostan beslenir.Sırf kaos ortamı bozulsun diye devrimciler bile adam yollayıp durmuş adaya ama hepsi oyuncağa dönmüş eskiden beri. :D

Haterlık yapacağım diye de çamur atılmaz ki.

Joker = Kaos demektir.Kaostan beslenir.Sırf kaos ortamı bozulsun diye devrimciler bile adam yollayıp durmuş adaya ama hepsi oyuncağa dönmüş eskiden beri. :D
Ne çamuru la. Alenen gerçekleri konuşuyorum ben.
Ki haterlık yapmak için çamur aramama gerek yok, sizinkiler zaten çamurun kendisi.
Ama merak etme malum meseleleri açıp sizi kıvrandıracak değilim. Yeterince komuştuk o konuları
Tek mesajla kökten icabınıza bakacak, çok uzatmayacaktım. O kadar iddialıyım bak. :D

Ne çamuru la. Alenen gerçekleri konuşuyorum ben.
Ki haterlık yapmak için çamur aramama gerek yok, sizinkiler zaten çamurun kendisi.
Ama merak etme malum meseleleri açıp sizi kıvrandıracak değilim. Yeterince komuştuk o konuları
Tek mesajla kökten icabınıza bakacak, çok uzatmayacaktım. O kadar iddialıyım bak. :D
Biz diğerleri gibi adamlık lobisi falan diyip Doflamingo'yu adamın dibidir diye savunacak kadar hayalperest değiliz.Olduğu gibi kabul ediyoruz.Yazmaman iyi olmuş tecavüz falan fantazi sıralardın yine.Neyse ki juri senin gibi yazarlardan oluşmuyor. :D

Biz diğerleri gibi adamlık lobisi falan diyip Doflamingo'yu adamın dibidir diye savunacak kadar hayalperest değiliz.Olduğu gibi kabul ediyoruz.Yazmaman iyi olmuş tecavüz falan fantazi sıralardın yine.Neyse ki juri senin gibi yazarlardan oluşmuyor. :D
Hain Roci kirletiyor Dof'un adını. :D Onun yüzünden Doffy de tecavüzcü damgası yedi.

Şimdi demeyeyim demeyeyim diyorum da, sdn tecavüzü ihtiyaç sanmış insansın, jüri sence tecavüzcüleri senin gibi "muhtaç ve çaresiz" görür müydü ki bana yazar diyorsun. Yapma kardeş. Zorlama. :utangac:

Şimdi demeyeyim demeyeyim diyorum da, sdn tecavüzü ihtiyaç sanmış insansın, jüri sence tecavüzcüleri senin gibi "muhtaç ve çaresiz" görür müydü ki bana yazar diyorsun. Yapma kardeş. Zorlama. :utangac:
Ben ne demişim ? Bir at bakayım da görelim öyle atıp tutmakla olmuyor.Violet meselesinde ortalama türkçe bilen herkes Oda'nın ne söylemek istediğini anlar.Tecavüz olsa böyle konuşmaz.Bu sitede 100 kişi varsa 99 tanesi de biliyor.Sen hariç.

Garipçe akıl almaz düşüncelerin var kusura bakma.Dün de Roger eşini kandırmış diyordun. :S Ortada bir manga sayfası yok birşey yok bu değirmenin suyu nereden geliyor ?

Ben ne demişim ? Bir at bakayım da görelim öyle atıp tutmakla olmuyor.Violet meselesinde ortalama türkçe bilen herkes Oda'nın ne söylemek istediğini anlar.Tecavüz olsa böyle konuşmaz.Bu sitede 100 kişi varsa 99 tanesi de biliyor.Sen hariç.

Garipçe akıl almaz düşüncelerin var kusura bakma.Dün de Roger eşini kandırmış diyordun. :S Ortada bir manga sayfası yok birşey yok bu değirmenin suyu nereden geliyor ?
Atamam kardeş, Sen hatırla.
"Doffy'nin ihtiyacı yok." diyerek savundun adamı, bu ne demek?

Oda'nın ne söylemek istediğini anlamak için sadece Türkçe bilmek yetmiyor işte, bir de Doffy aşığı olmamak lazım. Yoksa tecavüz, "ihtiyaç" eylemi oluyor. Görüldüğü üzere.
Garip düşünce arıyorsan, al sana garip ötesi düşünce,

Roger'ın Rouge'u kandırdığı biraz espriyle karışık söylediğim bir şeydi, herkes ciddiye alıp alınmışsa ben ne yapabilirim? :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık