Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingom yapmaz demiyorum.Yapmayacağı ortada çünkü ihtiyacı yok böyle birşeye.Bize ilk tanıtıldığında etrafında kızlar eğlencesine bakıyordu.Yani kapısında yatıyorlar zaten sen tecavüz diyorsun.Eğer iddia ettiğin gibi bir tecavüz varsa iki kişi arasında samimiyet olmaz bunu öğrenmelisin.One piece serisinde kaliteli karakterler hususunda böyle birşey yok seride.Teach bile Bonney’e teklif yaptı sen nereden atıyorsun anlamak mümkün değil.Ki Teach bunu yaparken şu an olduğu gibi karı kızla eğlenmiyordu.Şu an tayfamda kadın yok gel bile demez Bonney’e.Kısacası dediklerin karakterlere iftiraya giriyor.
İhtiyacı yok ne demek la?
Adamın sadistliğine ne tür zevkleri var bilmiyoruz, "ihtiyacı yok" ne demek? Nereden biliyorsun? Belki doyumsuz, belki isteksiz kadınlara da ilgi duyuyor, karakteri bu denli bozuk birinin ne tür sadomazo zevkleri var nereden bilecen de, bu kadar rahat "ihtiyacı yok" diyorsun.
Evli pedofilileri görüp, çocuğa tecavüz etmemiştir "İhtiyacı yok" der misin gene?

Kaldı ki iftiraya o kadar odaklandıysan asıl Violet'e attığın iftirayı gör önce.
Kızı, Doflamingo'ya aşık olacak kadar düşürürken attığın iftirayı.
Hani yukarıda bir paragraf dolusu şey yazdım ya Violet için Doflamingo'nun ne olduğuna dair. O iftirayı. :byee:

Yine Doffy'yi çekemeyen birileri konuşmaya başlamış anlaşılan :artiz: Ben okumaktan sıkıldım.Millet yazmaktan sıkılmadı.

Silinmiş Üye

Zoro'nun babası bile yeşil olmayabilir. Zoro, radyasyona maruz kalmış. O yüzden Shanks da yeşil değildir. Bebek de radyasyona maruz kalmış olabilir. :oops:
Hepsi yön bulamıyor :(
Konuyu çektiniz nokta benim dediğimden daha vahim bir noktaya geliyor. Yapmayın lütfen bunu fbler ile rahatlıyorken böyle bu tür tartışmalarla one piece evreninin dengelerini bozabiliriz. Zaten Zoro 2 yıl atlamadan sonra smoker benzemiş iken onun da yeşil olma olasılığını artırıyoruz. Elinde sonunda herkesi yeşil yapacaksınız. :agla:

Konuyu çektiniz nokta benim dediğimden daha vahim bir noktaya geliyor. Yapmayın lütfen bunu fbler ile rahatlıyorken böyle bu tür tartışmalarla one piece evreninin dengelerini bozabiliriz. Zaten Zoro 2 yıl atlamadan sonra smoker benzemiş iken onun da yeşil olma olasılığını artırıyoruz. Elinde sonunda herkesi yeşil yapacaksınız. :agla:

Zoro'yu, Smoker'e ilk benzeten sensin herhalde. Neresini benzettin be? :D

Silinmiş Üye

Zoro'yu, Smoker'e ilk benzeten sensin herhalde. Neresini benzettin be? :D
Saçlardan benzettim yüz olarak değil. Bu punk hazard da luffy e ciddiye almasını gerektiğini söylediği bir an var. Oradan sonra saç olarak epey benzetmeye başladım. Yoksa smoker da son zamanlarda shanksın gittiği salona gidiyor belli:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık