Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bal gibi benzerlik var. Ama işte iş Zoro olunca, sen kafayı yemişsin muamelesi yiyoruz reis :D
Kinemon denilen gereksiz ejdere yapışmışken de o söze benzer bir şeyler söylemişti ama boşver sen biz Luffy'den ve nasıl başarılı olduğundan bahsedelim. Çocuk bu yaşta bu güçte yaw ne kadar büyük adam :eek:

Aura bütün serilerde karakterin gücünü ve ruhunu temsil eder. Sen çöp Zoro ile serinin zirvesini kıyaslarsan tabii ki o muameleyi yersin. :/
Valla ben bezettim. Ayrıca Zoro aurası ile Nami ve Chopper’ı bile korkutuyor. Benim dediğim bu şeyler hep mangadan. Zoro’nun çöp olması nereden? :D
Kinemon denilen gereksiz ejdere yapışmışken de o söze benzer bir şeyler söylemişti ama boşver sen biz Luffy'den ve nasıl başarılı olduğundan bahsedelim. Çocuk bu yaşta bu güçte yaw ne kadar büyük adam :eek:
Süper adam. Su damlalarına faşan hükmediyor. O düşen su damlası tesadüf mü sanıyorsun reis :D

Benzerlik başka aynı demek başka reis. Seviyeleri kıyaslayamazsın. Çöp meselesine gelirsek... Korkma şimdiki Luffy'ye bile çöp derim karşıda Roger varken. :/
Bushidocum kendini iyi ifade edememiş. Aynı derken; insanların o aurayı tarif etme şeklinden, o auranın hissettirdiklerinden bahsediyor. Zoro genelde böyle şeytani, vahşi aurayla anılıyor ya, Roger de öyle gibi görünüyor. :D

Son düzenleme:
Ben de zaten şimdi ki zoro için demedim ki Raiden’cığım. Yoksa Roger benim içinde öyle :D
Bir auranın nasıl hissettirdiği karşıdaki kişinin seviyesiyle alakalı bir şey. Oden gibi bir hayvana o tür şeyleri ancak Roger gibi apayrı bir hayvan söyletebilirdi, Kaku veya Brook gibi çöpleri etkileyebilen Zoro değil. Umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi.

@Roronoa Zoro
Onu da belirttim yazımda ama buşidodan doğru reaksiyonu alamadım. :D H.hakinin farklı seviyeleri gibi benzer auranın da farklı seviyeleri olabilir. Burada sıkıntı yok zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık