Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorun şu ki sınav haftası değil, Tıpta uzmanlık sınavı :D ama genel olarak katılıyorum, komite zamanları 3-4 sezon dizi bitirdiğim olurdu. Vicdan azabından dışarı çıkamazsın ama çalışmakta gelmez içinden :D ders çalışacağım diye kahveye abanırsın ama ders çalışırken gözün kapanır. Gidip yatayım bari yarın çalışırım dersin ama içtiğin kahveden uyuyamazsın da. Yatakta dönüp durursun Öyle bir dünya işte.
Tus'u biliyorum canım ben genelden bahsetmiştim.Benim de yakın bir arkadaşım var tıp okuyan o da söylediğin her şeyi yaşıyordu sürekli depresyona giriyordu her seferinde bu bölümü bırakıcam diyordu.Bir de envai çeşit kahvesi var,kahve uzmanı olup çıktı:D

Tus'u biliyorum canım ben genelden bahsetmiştim.Benim de yakın bir arkadaşım var tıp okuyan o da söylediğin her şeyi yaşıyordu sürekli depresyona giriyordu her seferinde bu bölümü bırakıcam diyordu.Bir de envai çeşit kahvesi var,kahve uzmanı olup çıktı:D
Kahve doktorluğun ve nöbetin olmazsa olmazı. Ben taşrada okuduğum ve yaşadığım için anca neskafe ve türk kahvesi bilirim :D Kahve yapıp getiren attlerimi kayırırım hep :D Sevmeyen okuyamaz tıpı. 4.sınıfta bırakıp öğretmenliğe giden oldu. Ben zaten dişi bırakmıştım tıp daha iyi diyordum bitti şimdi keşke dişçi olaydım diyorum :D

Kahve doktorluğun ve nöbetin olmazsa olmazı. Ben taşrada okuduğum ve yaşadığım için anca neskafe ve türk kahvesi bilirim :D Kahve yapıp getiren attlerimi kayırırım hep :D Sevmeyen okuyamaz tıpı. 4.sınıfta bırakıp öğretmenliğe giden oldu. Ben zaten dişi bırakmıştım tıp daha iyi diyordum bitti şimdi keşke dişçi olaydım diyorum :D
Kahvelerinin adları ülke isimleri sen düşün bir de kadavra videosu izlettirmeye çalışmasa iyi insan :d Sevmeden cidden okunmaz o bölüm nasıl dayanıyorsunuz zaten şaşırıyorum:D

MuzluYulafEzmesi

Kizaru amca keşke dalga geçmek yerine biraz Akainu gibi direkt öldürmek kafasında olsa . Adam o kadar rahat takılıyor ki tarihin en kötü korsanları olacak insanların hepsini öldürme fırsatı varken bir iki tepik atıp gitti. Yarardan çok zararı oldu şu son 2 yılda herhalde :ehe::ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık