Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında çok normal değil mi yaptığı? Şunu yapandan ne bekliyorsun ki ölümüne kurtarmasını mı yok kadın izlemek daha cazip. :D
Karektersiz olmasina karsi, Zoro bu durum da olsa idi Luffy'nin kellesini sea king'lere yem ederdi acikcasi. He Law olsaydi kalbiyle tehdit ederdi gitmesi icin. Degisen yine bir sey olmazdi. Sanji'nin durumu insani kacinilmaz olarak o duruma sokacak yani. Tek Sanji'ye ozgu bir davranis degil bu durum.

Olayi ele almadan direkt Sanji'den ne beklersin demek olayla ile tutarsiz. Olayin kosullari bunu gerektirdi ve gerekliligini yerine getirmek icin boyle bir ise kalkisti. Luffy bile bu kadar takmadi bu adamin yaptigini.

Kesinlikle haklısın adamın karakteri belli her hareketi ofsayt. :D Bu sohbetten çok keyif aldım Traokun hahaha :D
Şimdilik gözümden düştü. Tekrar o konulara girilip toparlanacağını da sanmıyorum. O yüzden düştüğü yerde kalır. :hhh::hhh:

Bunu yedek Zoro'cu yapalım xd
Hıhı ne demezsin. Law'a çöp poşet yancı diyen Zorocuların yedek Zoro'cusu olacağım ha. Yedek bir de yedek. :hıh::hıh::hıh::hıh::hıh:

Karektersiz olmasina karsi, Zoro bu durum da olsa idi Luffy'nin kellesini sea king'lere yem ederdi acikcasi. He Law olsaydi kalbiyle tehdit ederdi gitmesi icin. Degisen yine bir sey olmazdi. Sanji'nin durumu insani kacinilmaz olarak o duruma sokacak yani. Tek Sanji'ye ozgu bir davranis degil bu durum.
Mantelitem diyor ki; Kaptanına tekme atan banyoda kadın izlemek varken Bepoları kurtarmaya mı gidecek. Kaptanı yaw Bepolar kim ki onun için. :oleyo:

Dayak yiyen karekter bile bu olayi bu kadar dillendirmedi. Onu gectim Nami bile her Sanji'yle zitlastigi zaman "Sen bize bunu yaptin" demedi. Bu zorlama oluyor biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık