Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sigara içmenin zararları. :)

Neden kesin? Japonca bilmiyorum ama 1 Amiral ya da 1 Lord denmiş olabilir çeviriye göre. Neyse bu konuyu kapatalım, bir sonuca varamayız.

Diğer taraftan Luffy de Yonko ve Amiralleri yenmeliyim dedi KK olmak için daha önce. Komutanlar dememe sebebi ne sence?
Korsanlar için önündeki en büyük engel yonkoular.Denizciler için de amiraller.Sonuçta denizde özgürce gezmek istiyorsa kk olarak bu otoriteleri geçmesi lazım hem kanun hem de suçlular dünyasında.Bu yüzden denilmiştir.

Acaba Kaidouya Moriah 1000 gölge yedirse ortaya nasıl birşey çıkar :)
Moriah demişken Moriah acaba ne yaptı da tayfaya katma meraklısı adam bunun bütün tayfasını öldürdü cidden merak konusu.Acaba Kaido'ya hasar verip kinini çekecek birşeyler mi yaptı yok artık derim.

Lordlar sanılandan çok çok daha güçlü ama bu kadarını ben bile beklemem doğrusu.

Moriah demişken Moriah acaba ne yaptı da tayfaya katma meraklısı adam bunun bütün tayfasını öldürdü cidden merak konusu.Acaba Kaido'ya hasar verip kinini çekecek birşeyler mi yaptı yok artık derim.

Lordlar sanılandan çok çok daha güçlü ama bu kadarını ben bile beklemem doğrusu.
Yok ya Kaidou manyağın teki doğramıştır direk Zouda olduğu gibi. Lordları güçlü yapan şey bence özgür birer kaptan olmaları. Her an berşeyi yapabilirler. Bence commenderlar çok daha sağlam fakat aynı etkiyi göremedim ben. Zekaları bambaşka. Atıyorum croco ilk l 7ye giremez belki yonko tayfasında ama adam tek başına orgüt kurup 3 silahtan birini arıyor falan.

Sarhoşken gölgesini alıp karnını ısırmış. Kaido ayılınca da Moriah'ın ayılması 2 yıl sürmüş. :D

Yok ya Kaidou manyağın teki doğramıştır direk Zouda olduğu gibi. Lordları güçlü yapan şey bence özgür birer kaptan olmaları. Her an berşeyi yapabilirler. Bence commenderlar çok daha sağlam fakat aynı etkiyi göremedim ben. Zekaları bambaşka. Atıyorum croco ilk l 7ye giremez belki yonko tayfasında ama adam tek başına orgüt kurup 3 silahtan birini arıyor falan.
Sarhoşken gölgesini alıp karnını ısırmış. Kaido ayılınca da Moriah'ın ayılması 2 yıl sürmüş. :D
Şaka bir yana mantıklı değil.Bir tane bile şu ana kadar Kaido tayfasında Moriah adamı görmedik.Ölmüşler galiba.Ancak adamın mantalitesine göre görmeliydik.Öldürme adamın yap fikrini sonradan mı edindi acaba Oda bu konulara hiç değinmiyor işte.

Ah lanet olsun :mad: gene yakalandim. XD

vay arkadaş. Şu kıl kuyruğu kiskaniyorsun diyorsunuz ya pes diyorum :bilmem:
Kaçar mı hiç. :D
Öyle zaten yoksa ne diye ağzınıza alasınız. Ya kuyruk acısı ya da kıskançlıktır. İnsan sevmediğini konuşmaz. Bak ben konuşuyor muyum hiç sevmediklerimi. Lakap falan takıyor muyum. :ehe:

Şaka bir yana mantıklı değil.Bir tane bile şu ana kadar Kaido tayfasında Moriah adamı görmedik.Ölmüşler galiba.Ancak adamın mantalitesine göre görmeliydik.Öldürme adamın yap fikrini sonradan mı edindi acaba Oda bu konulara hiç değinmiyor işte.
Smile ile beraber geldi bence. Veya en büyük savaşı çıkarma kararından sonra. Egosu Wb'nin egosundan da fazla. Ne işime yarayabilirler ki diye düşünmüştür zamanında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık