Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani bilmediğin bir olayı sebep gösteriyorsun? Çok güzel :D
Sen de varsayımlarla konuşmuyor musun neyle konuşuyorsun Vista konusunda seviyeyi aşağı çekerken.O zaman bana geçerli bir sebep göster kabul edeyim.Neden ertelemek zorundayız şu an olmayacak bu iş diyen adam erteleme falan yok al bakalım diyip beyazsakala yolladığı saldırıyı yollamaz.Daha düellonun başında da yapabilirdi bunu.Ben buradan ne çıkarabilirim.Çıkarabileceğim tek şey Mihawk’ın kılıç ustalarına karşı farklı bir yaklaşımı olduğudur.En güçlü adama farklı yaklaşımı olduğu gibi.

yauv Hadi herşeye evt dedim wb'nin yüzünün yarısını aldı mı aldı, hem senin dediğin gibi doğru söylüyorsun k hakisi yok mu kısmında fakat; Şöyle bir durum var Akainu ve Wb sadece tek vs yapmadılar onun öncesi var onun öncesinde teke tekte akainun wb de delik açtığını unutuyorsun bir de Quuen'e bakıyoruz şamar oğlanına dönüyor daha ilk karşılaşmada.
Deliği nasıl açtı kardeşim dizlerinin üstüne çökmüş kalbi teklemişken açmadı mı ? O zor durumunda bile kafasını almayı başaramadı bunları bana yazdırıyorsun.

Queen yeniliyor diye WB ile denk dövüşmüş adam komutan seviyesine iniyor. En sonunda beni de ikna ettiniz. Evet, haklısınız. :oleyo2:

Akainu WB olayı ise.

Bu adam koskoca amiral ve kendisi WB zayıf düştüğünde avlamayı biliyor, aynı durumun çok çok daha hafifini ve olay yapılmayacak derecede basitini WB yapınca, haterlar ortalığı ayağı kaldırıyor.

Akainu WB'den tek yemedi, aksine zor bir savaş oldu. Ama son savaşta WB galip çizildi ve adam ölene kadar ortalıkta yoktu. Koskoca amirale de yer altında kaldı ne yapsın demek tuhaf. E yar bir zahmet.

Not: Akainu komutan filan, o muhabbetle alakam yok ama yeri gelmişken bunu da yazayım.

Queen yeniliyor diye WB ile denk dövüşmüş adam komutan seviyesine iniyor. En sonunda beni de ikna ettiniz. Evet, haklısınız. :oleyo2:
Öyle birşey yok.Sadece Queen övüyoruz övülmesi lazım diye.Amiral akainuyla arasında büyük bir fark olmadığını söylemeye çalışıyoruz akainunun bir yere indiği yok.Amiralken durum böyleydi 2 senede her karakter gibi gücüne güç katmıştır muhtemelen.

Ben bu forumu çözemedim yıllardır. Sen de uğraşma. :D
Sağkol ile aynı seviyedeymiş Akainu. :D

Öyle birşey yok.Sadece Queen övüyoruz övülmesi lazım diye.Amiral akainuyla arasında büyük bir fark olmadığını söylemeye çalışıyoruz akainunun bir yere indiği yok.Amiralken durum böyleydi 2 senede her karakter gibi gücüne güç katmıştır muhtemelen.
Queen ile Kizaru bir mi sana göre yani?

Sağkol ile aynı seviyedeymiş Akainu. :D
Yok Akainuyu ayrı tutanlar var diğer amirallerden. 10 gün denk giden Aokiji gomen daha çok. Bisentoyu ayağına alıp babalık yapan Kizaruyu da gömen çok. Tehme attı tehhhme

Akainu ise 2 yedi, Shanksden korkttu, WB'den korkttu gibi ifadeler daha çok :oops: ha bi de Squardo

King ve Queen arasında büyük bir fark olmazsa ( beraber tanıtıldılar ) çok ciddi fark yoktur aralarında.
Daha yeni denilmedi mi BM ile Kaido'yu durdurabilecek kişiler Amiraller ve Lordlar diye? Queen niye durduramadı BM'yi birazcık bile?

Yok Akainuyu ayrı tutanlar var diğer amirallerden. 10 gün denk giden Aokiji gomen daha çok. Bisentoyu ayağına alıp babalık yapan Kizaruyu da gömen çok. Tehme attı tehhhme

Akainu ise 2 yedi, Shanksden korkttu, WB'den korkttu gibi ifadeler daha çok :oops: ha bi de Squardo
Fikrini yazarsın neyse de bir de mangayı iyi okuyan belli oluyor diyor bu kişiler. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık