Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesele her konuda aynı olmaksa buna kol kopması da giriyor da işte, adam başrol olunca her şeye layık görüldüğünden herhalde sadece başkalarının neleri hak edip etmediği konuşuluyor.
Law'ın kolunu Kaidou mu kopardı :S yoo :S onda bile düşük profilli kalıyor. Kaidou'nun uşağı Doflamingo ile baş edemeyen adam sonuçta. Hala yeri yok bu ikisinin yanında.

Kol koparmak da ne bileyim, Luffy sinirlenince kollarımdan vazeçerim deyip kendisi koparmaya çalışıyor falan, çok matah bişey de değil yani.

Ooo Tashigi ye bak Zoro’ya düşmüş, kalp atışı falan :D
Kıskançlıktan kesti zaten Moneti.
Unbreakable dememişler boşuna.:D

Kralı gelse boyun eğmez.
Kralı o olacak zaten, rahat ol :oops:
Valla ben üzülemedim bile. Bizlere son derece epik bir sahne gösterdiği için teşekkür ettim Oda'ya. :/
La zaten bunları sevmesek gider sabah akşam Saitama reisi okuruz. :D

Law'ın kolunu Kaidou mu kopardı :S yoo :S onda bile düşük profilli kalıyor. Kaidou'nun uşağı Doflamingo ile baş edemeyen adam sonuçta. Hala yeri yok bu ikisinin yanında.

Kol koparmak da ne bileyim, Luffy sinirlenince kollarımdan vazeçerim deyip kendisi koparmaya çalışıyor falan, çok matah bişey de değil yani.
E buyursun yapsın o zaman.
Kim tutar onu.

Ayrıca insan uzvundan bahsediyoruz. Yeterli kuvvet uygulandığında herkes koparabilir. Kimin kopardığının ne önemi var?

@William cutting
Ülke dışa kapalı olmasına rağmen Shinobu ve Tama'da meyve var. Hadi Shinobu zamanında yemiş olsun da Tama nasıl yemistir sence? Ace'in getirdiği yemeklerin arasına falan karışmış olabilir mi? :/

Ayrıca Kin ve Kanjuro ne zaman yemiştir meyveyi ? Bu 1 ayda mı yoksa Oden kk gemisinden dönerken mi getirdi? :/

Zoro, tırpandan kaçamayacağını anladığında korkuyor.

Seninki düşmanının gözünün içine bakınca korkuyor.

Hangisinin daha küçük düşürücü olduğunu söylemeye gerek yok.

Artı ben bir yere çekmedim @Raiden en hafif tabiriyle bir an çocuğun basiretini bağladı dedi ben de bunu Hasan duymasın dedim o kadar :gamyon:

Artı Kral duymasın, biliyorsun korku nedir bilmez.

Reyiz teorime ne diyorsun?

Zoro bedenine olabildiğince az haki basıyor ki kılıçlarına aktardığı hakisiyle kılıçlarını karartabilsin. Yani aslında bedenini koruyamadığından değil, iradesini konuşturduğundan alıyor darbeleri :a:

E buyursun yapsın o zaman.
Kim tutar onu.

Ayrıca insan uzvundan bahsediyoruz. Yeterli kuvvet uygulandığında herkes koparabilir. Kimin kopardığının ne önemi var?
Ben de bişi yazdın sandım. İyi forumlar.

@William cutting
Ülke dışa kapalı olmasına rağmen Shinobu ve Tama'da meyve var. Hadi Shinobu zamanında yemiş olsun da Tama nasıl yemistir sence? Ace'in getirdiği yemeklerin arasına falan karışmış olabilir mi? :/

Ayrıca Kin ve Kanjuro ne zaman yemiştir meyveyi ? Bu 1 ayda mı yoksa Oden kk gemisinden dönerken mi getirdi? :/
Tam bir fikrim yok. Wano'da da yetişen meyveler olabilir. Bunlar dışarıdan gelse bir şekilde Oden sayesinde şeytan meyvesi olduğunu bilirlerdi. Wano'daki daha çok ninjutsu veya şeytani güç olarak geçiyor diye hatırlıyorum. Tıpkı haki gibi başka bir şekilde adlandırmışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık