Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her dövüş gölge klonu mu :) Peki Luffy'in yumruk ve tekme atmaktan başka neyi var? Bu seni tatmin ediyor mu? Hele Katakuri dövüşü *facepalm* ikisinin de yaptığı birbirinin tıpkısı idi. Ve bitince Luffy neden kazandı kimse söyleyemedi. Luffy neden kazandı sahi? Anlatabilir misin acaba?

Ayrıca gelip Naruto'nun tek şaibeli dövüşü olan Kakuzu'yu katman ilginçmiş. Biz Croco'lar, Enel'ler, Moria'lar gördük. Bu adam torpilli değil mi?
Gotunden ışın mı çıkaracaktı? Çizim ile teknikleri bu kadar iyi anlatan az seri var. Naruto ise bu konuda özürlü bir durumda. Sahnelerde ne oluyor ne yapıyorlar anlaşılmıyordu bile.

Kapalı olan gözünü oymuşlar sanki. İçinden şeytan, biriktirdiği haki falan çıkacak derken oluk oluk kan çıkmış shshshhsh
:hhh::hhh: Aynen öyle. Zoroyu şöyle hayal edemedim ya, boş bi bayıltma yaptı ama sağlam Kaido darbesi ile kan revan kalsa. Çıksın karşısına Kaido da biraz ayar yesin.

Kamazo olayı yavan kaldı.

Zoronun durumu şu. "El yumruğu yemeyen, kendininkini balyoz sanarmış". Az biraz dayak yemesi gerek.

:hhh::hhh: Aynen öyle. Zoroyu şöyle hayal edemedim ya, boş bi bayıltma yaptı ama sağlam Kaido darbesi ile kan revan kalsa. Çıksın karşısına Kaido da biraz ayar yesin.

Kamazo olayı yavan kaldı.

Zoronun durumu şu. "El yumruğu yemeyen, kendininkini balyoz sanarmış". Az biraz dayak yemesi gerek.
Alışkanlık haline getirdi Oda. Kıyamıyor Yeşiline. Yoksa kimler kimlerrrrr harcardı da yeşili ama işte forumlar falan biraz yavan olurdu. Sanji'nin yediği ayarın beşte birini yese bir tane fanı ortalıkta dolanmazdı ajsdhflajshdkfhai
Bakalım bu ark kaçacak yeri de kalmadı. Yeşil'den ''Hayat hep böyle zor mudur, yoksa sadece kılıç ustası olduğunda mı böyle gelir?'' repliği bekliyorum.

Alışkanlık haline getirdi Oda. Kıyamıyor Yeşiline. Yoksa kimler kimlerrrrr harcardı da yeşili ama işte forumlar falan biraz yavan olurdu. Sanji'nin yediği ayarın beşte birini yese bir tane fanı ortalıkta dolanmazdı ajsdhflajshdkfhai
Şu yazdıklarına ne kadar katılıyorum, ne kadar katılıyorum anlatamam. :alkis::respect:

Bakalım bu ark kaçacak yeri de kalmadı. Yeşil'den ''Hayat hep böyle zor mudur, yoksa sadece kılıç ustası olduğunda mı böyle gelir?'' repliği bekliyorum.
Zoro da az ayar yemedi şimdi ama bazı fanları kabullenmiyorki. Ona senaryo şuna açlık buna wano. :/

Gotunden ışın mı çıkaracaktı? Çizim ile teknikleri bu kadar iyi anlatan az seri var. Naruto ise bu konuda özürlü bir durumda. Sahnelerde ne oluyor ne yapıyorlar anlaşılmıyordu bile.
Çizim teknikleri ile bu kadar iyi anlatan mı? Aşdşsdffs.

ORTALAMA bir çizim tekniği budur. Gölge yapayım derken mürekkep dökülmüş görüntüsü çıkartan One Piece değil. Bu mu özürlü? Bana bunun yarısı kadar iyi olan bir OP dövüş paneli göster bakalım.

Şimdi sana senin deyiminle ''çizim teknikleri bu kadar iyi anlatan'' bir şey göstereceğim.

Fanlık başka şey arkadaş ya. İnsanın gözünü karartıyor. One Piece çizimine iyi denildiğini çok az duydum :hhh: (Ve hepsinde müsait bir yerimle aşırı güldüm.)

Çizim teknikleri ile bu kadar iyi anlatan mı? Aşdşsdffs.

ORTALAMA bir çizim tekniği budur. Gölge yapayım derken mürekkep dökülmüş görüntüsü çıkartan One Piece değil. Bu mu özürlü? Bana bunun yarısı kadar iyi olan bir OP dövüş paneli göster bakalım.

Şimdi sana senin deyiminle ''çizim teknikleri bu kadar iyi anlatan'' bir şey göstereceğim.

Fanlık başka şey arkadaş ya. One Piece çizimine iyi denildiğini çok az duydum :hhh: (Ve hepsinde müsait bir yerimle aşırı güldüm.)
Valla bir şey söylemek gerekirse bana hiç ilgi çekici gelmedi Naruto'nun dövüş sahneleri :S

Valla bir şey söylemek gerekirse bana hiç ilgi çekici gelmedi Naruto'nun dövüş sahneleri :S
One Piece'nin dövüş sahnesi mi vardı pardon? Adam dövüşü hiç göstermiyor ki. Bir tek başında bir yumruk, sonunda bir yumruk. Ve hiçbiri yumruk atılırken bile değil, yumruk atıldıktan sonra. Dövüş sahnesi dediğin dövüşü çizmektir. Yumruk yiyen adamın yüz ifadesini çizmek değil.

Bir örnek;

Bak yine. Yumruğun atılmasını değil yumruk sonrasını çiziyor adam. Bu mu dövüş çizimi? Komik!

Bu arada bir not. Üstteki resimi bile ''One Piece best drawing manga'' yazarak buldum. En iyisi bu işte OP'nin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık