Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook'un o arkta yaptığı şeyleri Zoro yapamazdı, çok açık.
Yapamazdı tabii ama istese Brook gibi bir karakteri ön plana atabiliyormuş Oda, öyle değil mi? Hele Sanjinin olduğu yerde Brookun arşa çıktığını düşünüyorum.

Brook şu arca kadar en az favori adamımdı tayfada. Şu hareketi ile zirveye aldım kendisini.

Aynı şeyleri yapar demiyor. Önemli bir iş yapar, öne çıkar manasında diyor. En azından konuşmanın çıkış noktası o.
Yapamazdı tabii ama istese Brook gibi bir karakteri ön plana atabiliyormuş Oda, öyle değil mi? Hele Sanjinin olduğu yerde Brookun arşa çıktığını düşünüyorum.

Brook şu arca kadar en az favori adamımdı tayfada. Şu hareketi ile zirveye aldım kendisini.
Ne güzel tartışacaktık, direkt açıkladınız. :(

İstese beni bile ön plana koyar. Hah, buldum.

Zoro'ya güzel şeyler yaptırabilecek olsa getirtirdi zaten. Demek ki Zoro'nun harcı değilmiş. :)

Ne güzel tartışacaktık, direkt açıkladınız. :(

İstese beni bile ön plana koyar. Hah, buldum.

Zoro'ya güzel şeyler yaptırabilecek olsa getirtirdi zaten. Demek ki Zoro'nun harcı değilmiş. :)
Onu Zorocularla tartış :p

Benim demem sanki hiç kimse önplana çıkmamış da Zoro niye çıksın konuşulması.

Katakuri vs Luffy, Luffynin harcı. Big Mom ise Brookun değil.

Bu olay King vs Zoro olup Zoronun ıkınarak alması ile Naminin Kaidoyu çizmesi gibi. Nami daha değerli iş yapmış olur gözümde

Onu Zorocularla tartış :p

Benim demem sanki hiç kimse önplana çıkmamış da Zoro niye çıksın konuşulması.

Katakuri vs Luffy, Luffynin harcı. Big Mom ise Brookun değil.

Bu olay King vs Zoro olup Zoronun ıkınarak alması ile Naminin Kaidoyu çizmesi gibi. Nami daha değerli iş yapmış olur gözümde
Nami olmasa BM'den kurtulamazlardı. Zoro olsaydı geminin omurgasını kesmeye çalışırdı.

Doğru.

Bu arada nerede bu bölüm be adam? Çok ara veriyorsun bu aralar. Lowu en kısa sürede öldürmeni bekliyorum
Bak aşağıdaki de doğru. Her zamanki sayıda verdiğim aralar ama kötü bir döneme denk geldik. Yakında keserim kafasını.
Zoro olsa o ark olmazdı. Big Mom falan kılıç ustası. Zoro keser atardı. Bunu da mı biz söyleyelim... Lütfen yazdığın karakterlere dön de bir bak.:artiz:
Helal olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık