Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de Law sıradan bir tayfa kaptanı değil ki, kaptanlarının müttefik olduğu tayfanın kaptanı.
Mesela Law'un olmadığı zamanlarda da Luffy'yi takip eder Bepogil. (Tabi Oda bunlara sahne çizmeye tenezzül ederse)
Aiden'i hiç kaale alma ya görmezden geliyorum artık ben onu. Kendi çapında Law'a laf sokacağım diye çırpınıyor. :artiz:

Kid olmasa Killer Apooya liderim der mi? Bepolar kaptanım derse o onların vasıfsızlığı
Kaptanım, liderim demek olayı değil bu.

İki tayfanın kaptanı müttefik olmuş. Bir plana girişmiş. Artık iki tayfa bir tayfa olmuş durumda ve bu bir tayfanın iki kaptanı var.
Hasırşapkaların öncelikli lideri Luffy, kalp korsanlarının öncelikli lideri Law.
Ama öncelikli liderin yokluğunda her iki tayfa da ikincil kaptanına bağlı.

Aiden'i hiç kaale alma ya görmezden geliyorum artık ben onu. Kendi çapında Law'a laf sokacağım diye çırpınıyor. :artiz:
Yeşillerle muhatap değilim zaten. Ki bunu bile aklımda tutması zor, bir de üstüne özel isimle uğraşamam ben, unuturum.
He derdi laf giydirmekse buyursun giydirsin. Kendi kendine ne yaptığıyla ilgilenmiyorum. Saçma sapan bir şey demediği sürece müdahale etmem, ki kimseye etmiyorum zaten.

Kaptanım, liderim demek olayı değil bu.

İki tayfanın kaptanı müttefik olmuş. Bir plana girişmiş. Artık iki tayfa bir tayfa olmuş durumda ve bu bir tayfanın iki kaptanı var.
Hasırşapkaların öncelikli lideri Luffy, kalp korsanlarının öncelikli lideri Law.
Ama öncelikli liderin yokluğunda her iki tayfa da ikincil kaptanına bağlı.
Tamam diyorum ki Killer olur da Apoo ya da Hawkinsi kaptanı beller mi eğer Kid hapiste olmuş olsa sadece?

Tamam diyorum ki Killer olur da Apoo ya da Hawkinsi kaptanı beller mi eğer Kid hapiste olmuş olsa sadece?
Kim kaptanını satan adamlara destek olur?
Ne saçma kıyaslama.

Daha önce de dedim. Nasıl olduğu tartışılır belki ama Luffy insan sarrafı biri. Tayfası bazı kararlarına katılmasa bile çekinmeden peşinden gidiyor çünkü onun kararlarına güveniyor.
Ve bu adam Law'a güvenmiş. Bu kadar.
Luffy, Law'la müttefik olmuşsa "Bundan sonra bu adamla bir yola baş koydum, bu adam benim dengimdir" demektir.
Tayfası da her zaman olduğu gibi bu inancın peşinden gider. Buna Zoro da dahil, zamanında Luffy'ye isyan etmiş Usopp da.

Kidd'in müttefikleri ile ilişkisi ve tayfasının ona bakış açısı Luffy ile bir mi ki onun müttefiğini bana kıyas diye veriyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık