Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç koltuk da boş, gelip oturuyor yani temsili olarak gücüne değiniliyor orada. Amirale amatör diyen adam, bırak da o kadar güçlü olsun.
Ben 3 amiral ederimden ziyade garp amiral rütbesinde olmadığı için Oda onu oraya oturttu ki millete onun amiralden aşağı bir yanı yok mesajı vermek istemiştir. Seride bir amirali zorlanmadan alacak karakter yokken garp 3 edemez. Akainu’da tek başına oturdu orda çünkü.

Ben 3 amiral ederimden ziyade garp amiral rütbesinde olmadığı için Oda onu oraya oturttu ki millete onun amiralden aşağı bir yanı yok mesajı vermek istemiştir. Seride bir amirali zorlanmadan alacak karakter yokken garp 3 edemez. Akainu’da tek başına oturdu orda çünkü.
Yok sahne açık yav. Hem ne biliyorsun düne kadar Luffy'nin tek yiyeceğini söyleseler inanmazdın. Belki de Garp vurup tekleyecek amirali?

Tahtın asıl sahibi için sıcak tutuyor. Meyvesi de elverişli. :a:

@Alpamis
Valla öyle gözüküyor hiç bir Amiral'e Garp'a verdikleri tepkiyi vermedi zaten korsanlar. Bence o sahne de benim düşüncemi doğruluyor. Üç amirale eşit olduğu tasvir ediliyor.

Bunda da öyle bir mesaj var diyebilir miyiz? :D

Yine de çok absürt bir güç oluyor hacı. Ne bileyim öyle bir güç beklemiyorum. Karşıdaki adamlarda Akainu, Aokiji, Kizaru var.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık