Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@TheSlashOfMihawk şimdi ikimizde çocuklaşmayalım. 5 yaşında gibi sen başlattın muhabbetlerine hiç girmeyelim.

Senin savunmaya çalıştığın adama Luffy ile Zoro eşit değil Luffy'nin zorla kazanması gerektiğini mangakanın onun dövüşlerini böyle kurguladığını anlatmaya kalktım, kalktılar.

Şimdi sen dediğin şeyi dersin ben Luffy vs Kaido'ya gelirim. Böyle böyle birinci bölüme kadar gideriz.

Mesela ayrımı yapmakta. Bence Zoro'nun kılıcını çaldırmasına kılıcını çaldırmış demek gerekir. Zoro izin verdi diyince sanki Zoro bir şeyler olacağını sezip de çıkarına işlemesi göz yummuş anlamı çıkıyor. Senaryo var ama burada karakterin eleştirilmesi gereken bir nokta da var.

Bu şeye benziyor, Luffy hapse girmek istedi demeye. Luffy'nin tek yemesi senaryodur. Ama gear 4'ün Kaido'ya yetersiz geleceği, Luffy 'nin gelişime ihtiyacı olduüu ve yeni gearların gerektiği manganın sarsılmaz gerçeğidir.

Bahsettiğim iki durumda senaryo ve gerçek bir arada. Mesele ayırmak. Ben işte bu noktada dnsden ayrılıyorum.

Bizim de direttiğimiz yerler olmuştur illa ki. Şimdi Zoro-Luffy ye dönmesin olay.
Bence de dönmesin Luffy rencide olur :D

Zoro'yu artık böyle göremiyoruz. :(

Gerçek Roronoa Zoro Sabaody'de öldü. Şimdiki Zoro diye bildiğimiz adam, Mihawk'ın yeğeni Kohenoa Zorri'dir.

Sanji vs Drake olacak bence netleşti.Sapık vs sapıklığa meyilli :D

Zoro vs Kyoshiro olmayacak.Olursa da öylesine yarım kalacak birşey olur.Çünkü Zoro müttefik olacak adamlarla ölümüne dövüşmez.

Zoro'nun rakibi kim olacak cidden merak konusu piyangodan ne çıkacak bakalım.

Sanji vs Drake olacak bence netleşti.Sapık vs sapıklığa meyilli :D

Zoro vs Kyoshiro olmayacak.Olursa da öylesine yarım kalacak birşey olur.Çünkü Zoro müttefik olacak adamlarla ölümüne dövüşmez.

Zoro'nun rakibi kim olacak cidden merak konusu piyangodan ne çıkacak bakalım.
Drake güzel olur. Sanji'ye resmi olarak Nova seviyesi deriz filan.

Drake güzel olur. Sanji'ye resmi olarak Nova seviyesi deriz filan.
Suit ile nova seviyesi olmuştur.Ama önceden olsa olsa düşük novaların ayarında olduğu kesindi.Bege,Bonney vs...

Drake ve Hawkins kostümün bilinen sahibi orada sanıp şok oldular.Sora idi galiba baya korkutucu ve güçlü bir adam olmalı.O şok esnasında da Sanji sıvıştı.İyi de yaptı dövüşmeye kalksa 1 vs 1 dövüşür ama 2 vs 1 yakalanırdı.

Drake görevlendirilmiş artık onun avı bana göre kaçınılmaz ama Drake müttefik olursa sadece biraz kavga da görebiliriz.

Kawamatsu, bu arkadaş epey güçlü birine benziyor, adamın kolundan bacağından... her bir yerinden zincire vurmuşlar. Kid, Luffy gibi adamları kairoseki kelepçelerle çalıştırırken Kwamatsu'yu zincire vurmaları bu adamın hem meyve kullanıcısı olmadığını hem de epey hırçın ve saldırgan olduğunu gösteriyor... Böyle düşününce epey ilgi çekici bir adam bu, sizce ne kadar güçlüdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık