Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çeviri yanlış diye itirazlar geldi ama eğer değilse kimse şaşırmaz. Osa bu tarz şeykeri yapıyor genelde.

Luffy'yi nasıl hecelerim diyemiyon sonra bana japonca çeviri mi yapıyon? :/

Hiddetimi başka saçmalıkları yöneltirim dediğin gibiyse. Boşa gitmesin. xD

Teşekkürler. Japonca bliiyor musun?

Senin çevirin gibi olsa daha tutarlı olur tabii. Ben boşa atarlanmış olurum ama yine de memnun olurum. Çevirenin azizliğine uğramış olurum sadece. :)
Hecelemeyi beğenmedin, ben de anlamıyorum zaten diyerek seyrini değiştirdim, yeni arayışlara ittim seni ;)

Japonca metinle çeviri farklı gelmişti en başta ama yazmadım. Zaten konuya yazsam bile bin kere soran ve takılan olacaktı, o yüzden biri sorarsa yazayım bari işe yarasın demiştim. Bu arada japoncadan da anlamam xd

Hecelemeyi beğenmedin, ben de anlamıyorum zaten diyerek seyrini değiştirdim, yeni arayışlara ittim seni ;)

Japonca metinle çeviri farklı gelmişti en başta ama yazmadım. Zaten konuya yazsam bile bin kere soran ve takılan olacaktı, o yüzden biri sorarsa yazayım bari işe yarasın demiştim. Bu arada japoncadan da anlamam xd
Teşekkürler iteleme için.

Japoncadan anlıyorsun gibi. Bilmek demiyorum bazı kavramları.
Bu da moda oldu ha millet birbirini engelliyor. :D
Beni densetsu engellemiş. Adamın dediklerine bazen karşı çıkıyorum; bu ne diyorum cevap yok. Engellememiş olsa 20 paragraf yazı yazar uğraş uğraşabilirsen. Böyle kısa kısa gülüp gitmek daha iyi benim için.

1 -)Shanks
2 -)Kaido
3 -)Linlin
4 -)Teach
5 -)Garp
6 -)Mihawk
7 -)Sakazuki
8 -)Rayleigh
9 -)Sengoku
10-)Kuzan
11-)Borsalino
12-)Issho
14-)Marco
15-)Luffy
16-)Katakuri
17-)Sabo
18 )Jozu
19-)Shentamaru
20-)Jack
21-)Vista
22-)Inarashi
23-)Nekomamushi
24-)Law
25-)Cracker
26-)Sanji
27-)Jinbei
28 )Doffy
29-)Bege
30-)Magellan
31-)Perospero
32-)Burgess
33-)Sanji 1. kardeş
34-)Sanji Baba
35-)Vergo
36-)Sanji Kız kardeş
37-)Sanji 2. Kardeş
38 )Sanji 3. kardeş
39-)Nami

Şimdiye kadar gücünü göstermiş olanları almaya çalıştım. Çünkü diğerlerinin hangi kademelerde çıkacaklarını tam bilmiyoruz bu yüzden mümkün olduğunca gücünü gösteren belli edenleri almaya çalıştım. Bunun dışında gücü net olmayan veya mevkisi belli olsa bile seviyeleri tam olmayanları almadım. Şuanda yaşamayanları da listeye eklemedim. Eksik olan karakterler falan varsa yazarsanız sevinirim.

@Densetsu no Samurai , @Dr. Hiluluk
Mihawk Shanks'tan güçlü. En kötü denk. 1. sırada değilse bile 2. sırada olmalı.

Kata Luffy'den güçlü.

Cracker, İnu-Neko ve Law'dan güçlü.

Jinbe ve Dof Sanji'den net güçlü.

Magellan da Bege'yi amiyane tabirle zıplatır :)

Gözüme çarpanlar bunlar oldu :sapkali:

Beni densetsu engellemiş. Adamın dediklerine bazen karşı çıkıyorum; bu ne diyorum cevap yok. Engellememiş olsa 20 paragraf yazı yazar uğraş uğraşabilirsen. Böyle kısa kısa gülüp gitmek daha iyi benim için.
Buranın bir eğlence platformu olduğunu unutup, insanlıktan çıkıyorsunuz. Kendinize bir çeki düzen verin ve alakasız Doffy sama hakkında sallamayın..

Mihawk Shanks'tan güçlü. En kötü denk. 1. sırada değilse bile 2. sırada olmalı.

Kata Luffy'den güçlü.

Cracker, İnu-Neko ve Law'dan güçlü.

Jinbe ve Dof Sanji'den net güçlü.

Magellan da Bege'yi amiyane tabirle zıplatır :)

Gözüme çarpanlar bunlar oldu :sapkali:
Kata Luffy'den emin değilim ya. Genelde bir dövüşten sonra fark atıyor ya o yüzden bu şekilde sıralandırdım. Yoksa dövüşün sonuna doğru bile hem b.haki hem de k.haki bakımından üstün olan taraf katakuriydi. Ama genel shounen mantığı birisi dayak yedi gözüktü mü dayak atan otomatik olarak onun üstüne geçer.

Cracker Law'dan belki güçlü olabilir ama ben law'ın meyvesi itibari ile kabuğu açarken luffy kadar zorlanmayacağını düşünüyorum. Eğer Law Cracker'ın B.hakisini aşabilirse law alır aşamazsa Cracker yerden yere vurur.

İnu-Neko bence Crackerdan üstünler. Böyle düşünmemin sebebi ise Jack'i çizen Shentamaru ile İnu'nun rahat bir şekile kılıç tokuşturabilmesi. En azından aynı seviyedelerdir. Aslında bir sıralamadan çok Low tier, Mid Tier, High Tier, Top tier diye ayıracaktım ama siz bu şekilde yaptığınız için bu şekilde yaptım. Yani birbirine yakın olanların her zaman birbirine karşı şansları var çünkü dövüşleri rakipler ve ortamın koşulları belirliyor. Sanji, Jinbei, Doff hattında da bu koşullar geçerli. Ama Doffy'nin Dressrosa'nın başlarında ki gibi top gibi oynayabileceğini sanmıyorum sanji'yle.

Magellan'ı katmayacaktım listeye çünkü adamı sadece saldırı yaparken gördük savunmasını dayanıklılığını görmedik. Haki bilip bilmediğini de tam bilmiyorum tamamen ID'de çöplere karşı yaptığı atardan yola çıkarak sıralamaya koydum. Aslında Jack ve Cracker arasında koyabilirmişim.

Zormuş bayağı liste oluşturmak. Çünkü sürekli bir değişim içinde şu listeyi hazırlamak yarım saatten fazla sürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık