Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın seviyesinden bahsediyorum özellikle. Mesela Şakan desek, Shanks'ı savunduğunu görmek, hendek atlayan deveye şahit olmak gibi bir şey. Castehumın vardı bir, foruma girmez oldu. :(
Onun sebebi karakterlerin forumdaki konumu. Kimse Shanksı savunmaya ihtiyaç duymuyor çünkü herkes Shanksı gücünü kabullenmiş durumda ama Mihawkta tamamen zıt görüşlü iki grup var. Bence sebebi bu :(

Onun sebebi karakterlerin forumdaki konumu. Kimse Shanksı savunmaya ihtiyaç duymuyor çünkü herkes Shanksı gücünü kabullenmiş durumda ama Mihawkta tamamen zıt görüşlü iki grup var. Bence sebebi bu :(
Haklı olabilirsin. Ama sayenizde babayı bile savunmak gerekli olabiliyor, öyle deme. Shanks üzerine forumda dönen muhabbetler de malum. Bence Shanks fanlarının karakterleri ile ilgili biraz bu. Sakin insanlar...

Haklı olabilirsin. Ama sayenizde babayı bile savunmak gerekli olabiliyor, öyle deme. Shanks üzerine forumda dönen muhabbetler de malum. Bence Shanks fanlarının karakterleri ile ilgili biraz bu. Sakin insanlar...
Forumu pek takip etmediğim için shanks üzerine dönen muhabbetleri bilmiyorum pek. WBnin de gücüyle ilgili bir yorumum olmadı kendisini sevmiyorum :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık