Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Youtube da Jet Set Run Goes With Everything diye bir şey yapmışlar bir sürü video var. Bu boku no hero academia'nın soundtrack'i you say run her şeye gider diye. Bir tane buna denk geldim hoşum gitti. O yüzden atayım dedim.

Tamam da o da Fujinin mallığı demek ki nasıl bir amiralse gemisini basıyolar Kizaru olsaydı görürdüm. :D
Ahaha. Jack gemiye saldırmış en son sargılardan kafası görünüyordu sadece. Fuji saldırmamış bile olabilir. Herhalde Sengoku Fuji'ye şey demiş, ya bu emeklilik de çok sıkıcı sen dur ben kapışam az heyecan olsun. İki tane koymuş Jack bu halde işte. Ortamlarda da Jack Kofty aynı seviyede, Kofty Amiral alır dersiniz. Kaidou ve BM denen azmanları gördükten sonra var mı hala Kofty sama Amiral alır diyen merak içindeyim. Hani bu hayvanlarla bi seviyeye kadar savaşabilen Amirallere denk Kofty LOL

Ahaha. Jack gemiye saldırmış en son sargılardan kafası görünüyordu sadece. Fuji saldırmamış bile olabilir. Herhalde Sengoku Fuji'ye şey demiş, ya bu emeklilik de çok sıkıcı sen dur ben kapışam az heyecan olsun. İki tane koymuş Jack bu halde işte. Ortamlarda da Jack Kofty aynı seviyede, Kofty Amiral alır dersiniz. Kaidou ve BM denen azmanları gördükten sonra var mı hala Kofty sama Amiral alır diyen merak içindeyim. Hani bu hayvanlarla bi seviyeye kadar savaşabilen Amirallere denk Kofty LOL
Sırf var ya Koffty demek için yazmıyorsan ne olayım. :D

Açıkçası bana pek öyle gelmedi. 2 yıl öncesinde Akainu "hikaye" olan bir amiralken Teach ve tayfası canlarını kurtarmak için kaçıyordu.
Teach şuan en güçlü olsa bile öyle bir durumda yine savaşmazdı. Adam kaçıyor böyle olaylar olunca o kadar kişiyle Akainu'yu deşerlerdi ama tayfadan 1 kişi bile gitse sebepsiz bir şekilde gidecekti. Teach'in bu konuda düşünce yapısı farklı.

Teach şuan en güçlü olsa bile öyle bir durumda yine savaşmazdı. Adam kaçıyor böyle olaylar olunca o kadar kişiyle Akainu'yu deşerlerdi ama tayfadan 1 kişi bile gitse sebepsiz bir şekilde gidecekti. Teach'in bu konuda düşünce yapısı farklı.
Teach'in karakterini biliyoruz ama magu magu no mi de mevzuydu. Teach bile tayfasından 1-2 kişiyi kaybetmeyi göze alabilirdi belki de mevzu bu değil, değinmek istediğim nokta görünüşe itibar etmemek. Teach veya Shanks'a bir bak, hangisi korkunç görünüyor? Amiralleri görüntü üzerinden küçümsemek yanlış.

O değil de bazı yutup kanalları shanks kaido’yu nasıl durdurdu lan diye tutuşmuş durumda :hhh: yaa işte zamanında ezdiniz şimdi böyle sebep ararsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık