Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum enteresan. Ace'in meyve dışında nerdeyse hiç olayı yokken övülüyor. Aynı meyve Saboya gidince eskiye götürüyor herifi. Vallahi çok acayip bir sistem var One piecete. Acaba güç hesaplanırken aritmatik ortalama mı yapılıyor. Sabo 9 mera mera 7 olsa ortalaması 8 Sabo güç kaybetti falan gibi mi?
Ace fanlarındaki Sabo nefretini ben de garip buluyorum :D

Lan olm ya kskdksksısjskkssl :hhh:

Şöyle şakalar yapmayın ya :D
sonra sen zoro’ya laf edilince gülüyorsun diye damga yiyorum.
Pis Zoro haterı seni.

Sabo meyve yiyerek güç kaybeden tek karakter :D
Şaka maka cidden garip.
Boru değil de kılıçlı bir karakter fuji ile cirit atsaydı şu an o kişi mihawk’ın oğlu mu diye dna testleri başlatılırdı.
Adam kılıca çizik atırmamış laaaan. Şu bir ülkenin peşinden koştuğu tenekeden hallice dayanıksız kılıca.

E Sabonun çöpten bulduğu sopa?

E o Rogerın kalıcı haki basıp ölümsüzleştirdiği kutsal sopaya denk geldi.

Ace fanlarındaki Sabo nefretini ben de garip buluyorum :D

Pis Zoro haterı seni.
Adam Burgessi önce meyvesiz sonra da meyveyle dövdü. Hani adam farklı yöntemler uyguluyor gene yaranamıyor :(

Adam kılıca çizik atırmamış laaaan. Şu bir ülkenin peşinden koştuğu tenekeden hallice dayanıksız kılıca.

Adam Burgessi önce meyvesiz sonra da meyveyle dövdü. Hani adam farklı yöntemler uyguluyor gene yaranamıyor :(
Yanlız o boru Diamente’nin kılıcı parçalıyordu.
Boru > kılıç diyebilir miyiz acaba?
Sonrada parmakları Kılıç parçalıyordu ulan bi dakka Sabo kılıcın antisi olmasın.

Sonrada parmakları Kılıç parçalıyordu ulan bi dakka Sabo kılıcın antisi olmasın.
Diamante'de haki yok deriz, Sabo anca hakiyle kılıç kırabiliyor deriz yine Sabo gömeriz sıkıntı tinne sjfjd

Bence Ope openin bir önceki sahibi boruya ölümsüzlük basmış olabilir.

Sabo boruyu tuta tuta parmaklarına da bir miktar ölümsüzlük sıçramıştır onun sebebi de bu.

Sabo boru kullanarak serinin bug’unu bulmuş ya la :D
Sabo “Elimle kafa tası parçalayabilirm” dedi ama kılıç kullanan kişilere işlemiyormuş bu özellik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık