Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai @Roronoa Zoro
Yav hacılarım ben zoroya bir şey mi dedim de böyle savunuyorsunuz :D rayleigh den nasıl şu duruma geldim hala aklım almıyor. Neyse hacılarım zoro adamdır bunu samimiyetle söylüyorum. Ha babunla eğitim almış ha orangutanla şu yazdıklarımda karşı çıkılacak hiçbir şey yoktu yine de savunma gereği duydunuz. Böyle girşimler sadece karakterden soğutur söyleyeyim ama yine de severim zoroyu.
Reyis soğuyacak bir şey yok. Bazı kesimler Zoro'yu maymunlarla eğitim aldığı konusunda ezmeye çalışıyor. O yüzden bu şekilde yazdım sana :sapkali:

Şimdi tamam serinin mantığına göre de bakalım seride luffy gibi lastik meyvesini öyle yumruklarla kullanabilmek büyük güç ama şu ana kadar kim öldü yada ölüyorum beni kurtarın dedi bu yumruklarla.En fazla bilincini kaybediyor karakterler.Ama ateşli silahlar öyle mi ölen kaç tane isim var seride.Yine kılıç olayı da aynı şekilde mangada kılıçla silaha nazaran öldürtmüyor mangaka bitiricilik olarak daha arkasında gösteriyor ama uzuv falan aldırmasını da biliyor.Croco kolunu bisentoya kaybetmiştir Z yine aynı şekilde Kid yine büyük ihtimal kılıca.Yani kılıç seride tıpkı Enel'in yıldırımları gibi işliyor bir mermi kadar kolay öldürmüyor belki ama anında iptal ediyor yada uzuv kaybına sebep oluyor.Luffy diyorsun daha adamın yumruklarında boynum kırılacak diyen dahi olmadı zayıf rakipleri bile bunu demedi bir kamyon dayak yiyen hody,sezar bile.
Kusura bakmada Zoro'nun daha bir kişinin kolunu bacağını ayırdığını görmedik. Manga'nın kanayamayan yarasıdır bu. Bu arada herkes Ace'mi de bir darbeyle kırılacak gibi olsun.:D

Bu arada Dof'un ne çabuk ben buraya nasıl geldim dediğini, bu ne büyük bir saf güç dediğini unuttun? Daha örnek vermeye gerek var mı? Dof dedi bunları.:D

Kusura bakmada Zoro'nun daha bir kişinin kolunu bacağını ayırdığını görmedik. Manga'nın kanayamayan yarasıdır bu. Bu arada herkes Ace'mi de bir darbeyle kırılacak gibi olsun.:D

Bu arada Dof'un ne çabuk ben buraya nasıl geldim dediğini, bu ne büyük bir saf güç dediğini unuttun? Daha örnek vermeye gerek var mı? Dof dedi bunları.:D
Eyvah! Zehirli ok geldi.:flaugh:

Luffy vs Ace, başlasın. :flaugh:

Tartışmaya niyetin yok herhalde ki kışkırtmaya çalışıyorsun. :D Ne yapacaktı mangaka çocuklara okuttuğu seride ana karakter etkisi yaratan zoroya kol bacak mı kestirecekti yapma lütfen.Yıldırım gibi iptal ediyor dedik ya işte kesti mi olay bitiyor ama yumruk ile bitmiyor bunun tek atmakla da alakası yok dediğim gibi bitiricilik.Saf güç etkilemiştir o ayrı ama bitirici oldu mu.Doffy kendini dikiyor onu geçelim kataya luffy o yumruklar yerine arka arkaya bıçak saplasa son saldırıya falan gerek kalır mı kan kaybından giderdi herhalde. Bitiricilik derken demek istediğim bu.

Tartışmaya niyetin yok herhalde ki kışkırtmaya çalışıyorsun. :D Ne yapacaktı mangaka çocuklara okuttuğu seride ana karakter etkisi yaratan zoroya kol bacak mı kestirecekti yapma lütfen.Yıldırım gibi iptal ediyor dedik ya işte kesti mi olay bitiyor ama yumruk ile bitmiyor bunun tek atmakla da alakası yok dediğim gibi bitiricilik.Saf güç etkilemiştir o ayrı ama bitirici oldu mu.Doffy kendini dikiyor onu geçelim kataya luffy o yumruklar yerine arka arkaya bıçak saplasa son saldırıya falan gerek kalır mı kan kaybından giderdi herhalde. Bitiricilik derken demek istediğim bu.
Ne yapacak mangaka? Atom bombası etkisi yapan yumruklarla insanların beynini pekmez gibi akıttığını mı çizecekti? :D Yahu adamların ellerinde bomba varmış gibi yumruk atıyorlar sen bana diyon ki kılıç daha bitirici.

Bana bitirici çünkü kesip alıyor diyorsun sana gözümüzün önünde bir kere Zoro'nun birini kesip kol bacak alamadığını söylüyorum.

Onu geçtim kol bacak seride Dof tarafından kesildi? Law'ın kolu herhalde iş kazasında kesilmedi. Bildiğimiz Doflamingo hızar gibi kesti adamı. Bu mu bahanen?

Bu arada kolu da bacağı da kesen Dof.:D Ors'un bacağını kesti. Law'ın kolunu.

En bitirici Dof de. 1500 kişi güler bu yoruma.:D

Ne yapacak mangaka? Atom bombası etkisi yapan yumruklarla insanların beynini pekmez gibi akıttığını mı çizecekti? :D Yahu adamların ellerinde bomba varmış gibi yumruk atıyorlar sen bana diyon ki kılıç daha bitirici.

Bana bitirici çünkü kesip alıyor diyorsun sana gözümüzün önünde bir kere Zoro'nun birini kesip kol bacak alamadığını söylüyorum.

Onu geçtim kol bacak seride Dof tarafından kesildi? Law'ın kolu herhalde iş kazasında kesilmedi. Bildiğimiz Doflamingo hızar gibi kesti adamı. Bu mu bahanen?

Bu arada kolu da bacağı da kesen Dof.:D Ors'un bacağını kesti. Law'ın kolunu.

En bitirici Dof de. 1500 kişi güler bu yoruma.:D
Yahu söyledik ya derin kılıç yarası yıldırım etkisi yaratıyor seride yiyen ayaklanamıyor tekrar.Bu şekilde bak olaya.Ama tekme yumruk darbeler öyle değil istediği kadar güçlü vursun op serisindeki canlılar darbelere dayanıklılar darbe aldı diye ölen yok seride.Doflamingo'nun o teknikleri de çok bitiriciydi elbette seride üst sıralara oynar.Kol yerine boğazda kesebilirdi mesela law sahnesinde yapmadı o pozisyonda ölmesin diye.Bir başkası öyle yakalasa kafa atardı herhalde.Dayanıklı adama bu kadar önemli olmazdı.Kesme işlemi seride son noktayı koyan etkilerden birisi.Sırf luffye laf geldiğini düşündüğün için kabul etmek istemiyorsun yapma bunu lütfen. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık